ALfa

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Peňaz, 26/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Peňaz

    Peňaz User

    Ahojte, chem sa poradiť prečo nemôžem dostať poslednu časť z alfy. Nie je to nič
    neobyčajné ale ja som už poskladal betu a opäť mam približne 17 časti z bety.Prečo to je tak ?????

    Dakujem vam za odpovede. Niekedy nabuduce
     
    Naposledy upraveno: 26/1/14
  2. Sid

    Sid Guest

    Pravděpodobně se nemůžeš trefit při zatržení muliplikátoru na část brány alfa.
    Pokud ji chceš doklikat, doporučuji používat multiplikátor na 2x a ne čekat, až se použije sám.
     
  3. Peňaz

    Peňaz User

    Ja použivam multiplikator . Ked ho dostanu hned ho pouziju. A este sem se chcel zeptat ci sa to neda nejako urobit zeby som dostal.
     
  4. Sid

    Sid Guest

    Dá se to udělat pouze tak, že se trefíš na ten správný okamžik, kdy použiješ multiplikátor, nemusíš ho použít ihned po tom co jej obdržíš.
    Dále jsem opomněl zmínit, že by bylo vhodné klikat pouze po jednom kliku ne po pěti případně po deseti či v případě holého šílenství po stu.
     
  5. Peňaz

    Peňaz User

    Ja stale klikam po 1. A aky spravny okamzik nerozumim
    -------------------------
    Nemozte mi to prosim zariadit . Ak sa da
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 26/1/14
  6. Spartakus

    Spartakus User

    JE to hodně o štěstí. S tím ti nikdo nepomůže. Každý má jinou taktiku klikání. Například já když potřebuju poslední dílek, nechám neskočit multiplikátor, odhlásím se ze hry, přihlásím se, kliknu multiplikátor a kliknu za 5 EE. Několikrát se mi povedlo takhle bránu dodělat. Používám, to u bran Zeta, Kappa... Možná to pomůžu i tobě u Alfy.
    Jinak používej tlačítko změnit a nepiš tu multiposty. :)
     
  7. Sentiero

    Sentiero User

    Je to prostě o náhodě. Budeš potřebovat hodně trpělivosti.
    Správný okamžik.Když klikáš po 1 tak máš zhruba vysledovaný po čem dílky nejvíc padájí ne?

    Já když jsem stavěla zetu a alfu tak jsem věděla ,že nejvíc dílků mi padne po zelené nebo po sab.A podle toho jsem používala multiplikátory.
    Je to o štěstí a o náhodě.


    Občas se to nepovedlo,ale někdy jo..:)

    [​IMG]
     
  8. Korben

    Korben User

    Peňaz Nepíš viac príspevkov pod seba , ale použi možnosť Upraviť.

    Nikto ti nemôže pomôcť, len ty sám musíš trafiť dielik.
    Máš k tomu ešte nejaké otázky ?
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.