ANIMACE BRANY

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem =[ussvoyager]=, 19/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ok úprava.

    1. Bug je takovýto: U brány, když stisknete J jako Jump, tak se vám normálně zobrazí točící se vír energie. Mě se však zobrazuje pouze obrázek víru, který se netočí, dělá to sice zvuk ale žádný pohyb. K tomu mi to nezobrazuje výbuchy
    2.
    Opera 19.0.1326.56
    Flash player pro operu: 12,0,0,44
    Java Version 7 Update 51
    PING: 76 ms JITTER 40 ms
    DOWNLOAD SPEED 5 MB/S UPLOAD SPD 0.32 Mbps

    ID:
    99351495 / všechny na kterych hraju
    CZ1 a další (na všech)
    Děkuji. a otázka, je za nahlašování bugů odměna?
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Robil si testy na server Frankfurt?Podla skopirovania testov sa to neda urcit,mal si sem hodit riadne obrazky z danych stranok.Ale aj tak vidim hned,ze ten ping test mas velmi vysoky,co nie je dobre.Tie vybuchy mas zapnute v nastaveniach?
     
  3. ano mám na vysoke
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    A tie testy sem necches hodit radsej obrazky z nich? Robil si ich na frankfurt?Na to si este neodpovedal.
     
  5. a co to je ten frankfurt?!
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Precitaj si: Jak si ověřit kvalitu připojení.
    Tyto testy musíte provádět na bod Frankfurt. Testy prováděné na Prahu jsou vám naprosto k ničemu:

    Uz tomu rozumies?
     
  7. Korben

    Korben User

    =[ussvoyager]= Vlož sem všetky informácie presne tak ako to je rozpísané v návode.

    Edit: Autor tému zmazal a tak mu boli udelené ďalšie body a téma je uzavretá.

    Uzavreté, LOCK.
     
    Naposledy upraveno: 20/2/14
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.