Chyby Animácia lodí

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Cibi®, 11/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Cibi®

    Cibi® User

    Zdravím, dúfam že som natrafil na správne vláko.

    Mal by som takú jednu menšiu otázku. Keď hrám v 2D režime tak mi na každej lodi chýba .. animácia alebo jak to opísať (viac screen) .. loď ťahám doľava dolu ale loď ako sama o sebe sa tvári že ide stále rovno aj napriek tomu že idem iným smerom.
    Loď proste (žiadna) mi nezábača dole doľava. V celku to hnusne vyzerá keď strielam či sa točím.

    Chcel by som sa len spýtať či sa to dá nejak opraviť :)
    [​IMG]

    (PS: Je to maličkosť viem, ale len ma zaujíma prečo sa to deje ;))
     
    krtko458458458 tohle ocenil(a).
  2. [thomas27]

    [thomas27] User

    môže to byť týmito lagmi čo nastali po pridaní montáži
     
  3. Cibi®

    Cibi® User

    Nene, už je to tak strašne dlho :)
    Teraz som si našiel čas sa na to spýtať.
     
  4. Korben

    Korben User

  5. Cibi®

    Cibi® User

    Korben, vedel by si byť taký zlatý a poslať mi presný link ktorý sa týka mojeho problému? .. FlashPlayer a podobné veci mám.
     
  6. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Cibi® tvého problému se týká přesně link který ti kolega vložil. Přečti si dané téma a udělej co je tam napsáno. Osobně bych začal pročištěním mezipaměti pomocí CCleaneru.
     
  7. Cibi®

    Cibi® User

    Prešiel som si to celé .. vymazal všetko cez CC-čko .. a bohužiaľ bez zmeny ..
     
  8. Korben

    Korben User

    Vlož sem výsledky testu tvojho pripojenia a parametre PC.
     
  9. Cibi®

    Cibi® User

    Pripojenie:
    [​IMG]

    Parametre:
    CPU: i7 4770K 3.5GHZ @4.7GHZ
    GPU: GTX 770SLI
    RAM: 16GB (2133Mhz)
    MB: Maximus HERO VI
    S: 750W

    //EDIT: Odstránenie linku
     
  10. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Cibi® a dělá ti to i na jiných designech a lodích, nebo jen na určitých? Jaký prohlížeč používáš? Btw. máš aktualizovanou i javu a flashplayer?
     
  11. Cibi®

    Cibi® User

    FP a Javu som aktualizoval .. to je v tom návode či čo si mi to poslal :)
    No všetky designy čo sú na goliata .. a robí mi to aj na sperheade.
    Používam Operu, ten samí effekt je aj na Google chróme .. hlavne ma prosím vás nenúťte použiť Mozzilu či Explo :D

    Ešt dodám .. ohľadne FlashPlayeru .. Nastavenie a povolenia som nastavil jak je tiež v tom témate.
     
  12. Cibi®

    Cibi® User

    Ešte keď môžem dodať.

    Sledoval som na YT videa ohladne Dárku čo boli v 2D a nie som jediný ktorému to tak ukazuje.
     
  13. Cibi®

    Cibi® User

    Dostanem k tomuto nejaké riešenie? :)
     
  14. Sentiero

    Sentiero User

    No řešení..řešení přímo tohoto není žádný, protože ono to tak zkrátka funguje. Zkoušela jsem to a myslím, že to není chyba. Ta loď se občas nenatočí k tomu co střílí a vypadá to zvláštně. Podle mě to není to chyba v tom smyslu., že by to špatně fungovalo, spíš jde jen o to, že to nemá takovou kvalitu jako 3D.

    Normálně když točíš NPC tak se loď otáčí, no občas se stane že loď se nenatočí a vypadá to, tak nějak nereálně- loď je otočená na jinou stranu než tam kam střílí.


    [​IMG]

    Je to jen menší "kosmetická chybka" a na hraní to nemá vliv. Loď normálně střílí, kdy střílet má, dmg taky způsobuje, takže bych to neřešila :)
     
  15. |Oromë|

    |Oromë| User

    Cibi® v 2D to robi odjakziva, to nie je chyba ale proste tak 2D funguje. Obcas to vyzera divne ale neriesil by som to.
     
  16. Cibi®

    Cibi® User

    Ďakujem za odpovede :)
    Môžeme lock :)
     
  17. |Oromë|

    |Oromë| User

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.