Chyby Anti zóna neútočenia

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem StalkerSvK, 9/8/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. StalkerSvK

    StalkerSvK User

    Zdravím všetkých čo toto budú čítať chcel by som sa spýtať prečo na mňa útočil hráč hneď keď som sa na strednom porte 3-4 znovu opravil zóna my zmizla a hráč si mohol veselo strieľať , nič som nerobil iba sa opravoval a samé to zmizlo tak by som chcel vedieť čo to má znamenať. Hraný server int11 profil hráča ktorý ma strieľal aj cez port http://int11.darkorbit.bigpoint.com/index.es?profile=3uNH1&profileCheck=7v089&lang=sk
     
  2. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Jaka jsi firma? Pokud jina nez VRU, tak ti ZN samozrejme zmizi.
     
  3. StalkerSvK

    StalkerSvK User

    Som firma VRU
     
  4. -Neptun-

    -Neptun- User

    A nemels pred sestrelem peta na obranem rezimu?To sa me take stalo ze sem rupnul a pet zacal po oprave hned strilat a znova dole...
     
  5. StalkerSvK

    StalkerSvK User

    Pet vtedy nemal ani palivo takže k tomu nemohlo dôjsť
     
  6. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Mohlo se klidne jednat o nejakou anomalii, stejne jako kdyz napriklad portujes za letu tak te to na druhe strane jednou za cas muze hodit mimo ZN.
    No co presne se delo uz asi nezjistime, na mape s tebou nikdo z nas nebyl. Predpokladam ze to bylo jednorazove a uz se to neopakovalo?
     
  7. Korben

    Korben User

    Post zmazany OT a scifi.
    Kam na tie fanas príbehy chodíte ? Program na odstránenie ZN. o_O:rolleyes: proxy.php.gif

    Ak sa niečo stane jednorazovo a nevieš to vysvetliť, tak to už nikto nezisti. Ak by sa to stávalo často, tak to treba odsledovat a potom problém čo najpodrobnejšie popísať.
    Každý problém ktorý sa má hlásiť a ktorý sa má riešiť, musí byť čo najpresnejšie popísaný. Inak nieje čo riešiť.
    K anomálii môže prísť , pri preskoku portom, kde ty sa môžeš síce vidieť na porte , ale pritom prenesené dáta môžu hlásiť , že si mimo ZN. Avšak môže sa jednať o anomálie zapríčinené prenosom dát. No to sa opraviť nedá.
     
    Naposledy upraveno: 12/8/15
    -baghira2- a StalkerSvK tohle ocenili.
  8. Ondra822

    Ondra822 User

    Tohle se mi stává celkem často: Stojím u brány, právě portnutý (takže nejsem v boji) a jsou tam hráči (v 98,% případech silnější než já), když hráč začne střílet i přes to že tam je napsáno ZN a já jako slabší loď povahy paštika se portnu z jedné strany na druhou a i přesto na mě útočí znovu a znovu. Musím podotknout že ačkoliv Korben nazývá o program proti ZN mýtem, já myslím že to je možná pravda, protože hráči VŽDYCKY potom co se tam objevím chvíly počkají, tak 5-10 sek. (spouštění programu např.) a potom útočí. (Mimochodem kdyby někdo napsal název nahrávacího programu co by byl zadarmo mohl bych natočit)
     
  9. Korben

    Korben User

    Ondra822, Ja tiež lietam a ani jeden jediný krát sa mi nestalo, aby na mňa zaútočil niekto v zóne neútočenia.
     
    -baghira2- a Little_Tali tohle ocenili.
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.