apis/zeus/irisky

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem tamtumm, 1/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. tamtumm

    tamtumm User

    Ahojte 27.02.2014 mi rupol apis a zeus opravovacie cpu som mal na tazkej konfe(pomalá a vela laserou) na ktorej som aj rupol.No na podpore mi odpísali ze som ho v lodi nemal.Je mi jasne ze máju veľa prace a hlavne ked su novinky a je kvantum chyb ako teraz.
    Tak sa chcem spytat ci mate podobne skúsenosti s podporou a ich nechuťou vracať irisky.Napríklad viem ze 01.02.2014 rupali irisi mnohým ľudom a na podpore to všetko zamietali až nakoniec boli všetky letouny vratene všetkým aj keď to podpora najprv zamietla.

    Z osobných skúseností doporučujem opravovať drony ručne pri menšom poškodení ako je 98%
    KUBINO to je dalsia vec ak sa APIS/ZEUS poskodzuju na 1% tak mali bit na 98.718%,ak to berem presne matematicky.
     
    Naposledy upraveno: 1/3/14
  2. Kubino

    Kubino Guest

    Dané CPU máš mať v oboch konfiguráciach v lodi, ktorú aktuálne používaš, to je hneď jeden dôvod. Každopádne ak podpora odpíše, že si CPU nemal a drony ti nevrátia je to bohužiaľ konečné, my nemáme práva riešiť tieto veci.

    Z osobných skúseností doporučujem opravovať drony ručne pri menšom poškodení ako je 98%.
     
    Respawned tohle ocenil(a).
  3. Korben

    Korben User

  4. Korben

    Korben User

    Apis 2014-02-27 20:47:33 / Drone repair CPU ID/Level/Durability: No CPU
    Zeus 2014-02-27 20:47:33 / Drone repair CPU ID/Level/Durability: No CPU

    Toto je výpis zo záznamu o puknutých stíhačkách. Ak chceš napádať podporu, tak úplne zbytočne. Sám si si nedal pozor a na nejaké problémy na servery to nezvaľuj. Žiadne neboli.
     
    Respawned tohle ocenil(a).
  5. tamtumm

    tamtumm User

    korbene prosim ta ked vydis tieto veci tak vydis aj to na ktorej konfe som pukol.bola to konfa 1?
     
  6. Kubino

    Kubino Guest

    Ako som povedal vyššie, máš mať CPU v oboch konfách. Pochybujem, že kolega vidí aj to na akej konfe si bol, je však vidieť, že CPU v nej nebolo.
     
  7. Korben

    Korben User

    Konfigurácia ma vôbec nezaujíma. Pre mňa je smerodajný záznam ktorý je vedený o stíhačkách a tam je jasne napísané, že CPU na opravu tam nebolo. Ak by tam bolo tak záznam vypadá asi následovne: Drone repair CPU ID/Level/Durability: 7535314/2/24;
     
  8. Zafod

    Zafod User

    tamtumm CPU na opravu letounů funguje bezproblémově. Pokud jsi ho neměl v obou cfg, je to bohužel smůla a nepříjemné, ale chybu jsi udělal pouze ty.
     
  9. SASFIRE

    SASFIRE User

    A proto se spoléham sam na sebe kdyby nebylo žadne cpu nebyli by žadne problemy každy hrač co sem napíše vý že ho tam neměl ale stejnak to skusí :D
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    tamtumm - co touto temou chces vlastne dosiahnut? Valat vinu na podporu,ktora sa snazi pomahat hracom je dost nevhodne a este takto verejne na fore,pritom si sam spravil chybu.Chapem,ze puknutie stihaciek zaboli a preto si ja osobne opravujem rucne obcas,ked su uz na 70% poskodene,pretoze mam poukazok na opravu do aleluja a takto najdu vyuzitie a stihacky z 5.lvlu na 6. dam v podstate za chvilku.Samozrejme mam v lodi na oboch konfi pre kazdy pripad CPU,ale to je skor ako zelezna rezerva.
     
    Spartakus tohle ocenil(a).
  11. Drift1

    Drift1 User

    Ahojte 27.02.2014 mi rupol APIS a ZEUS opravovacie cpu som mal na tazkej konfe(pomalá a vela laserou) na ktorej som aj rupol.No na podpore mi odpísali ze som ho v lodi nemal.Je mi jasne ze máju veľa prace a hlavne ked su novinky a je kvantum chyb ako teraz.
    Tak sa chcem spytat ci mate podobne skúsenosti s podporou a ich nechuťou vracať IRISKY.
    Tak co ti ruplo irisi nebo pirátský letouny?...já vám jinak nevím ale hraju to dva roky,opravovací cpu mám v obou konfiguracích a NIKDY!! mi nerupnul ani jeden letoun..takže vždy to je jen hráčem.:D
    Punisher-ok beru mám akorát problém že muj maxthon mi nezobrazuje všechny tlačítka,mám tu jen upravit a nahlásit...musím dojít na to jak to aktualizovat.Ale díky za info měl jsem v umyslu jen uvést na pravou míru že s tím nikdy není prolém a že to je jen na hráči.
     
    Naposledy upraveno: 2/3/14
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Drift1 - ak chces niekoho citovat,tak pod jeho prispevkom dole vpravo je Odpovedet,tak na to kliknes a odcitujes bud cely prispevok alebo len cast.Pretoze takto to vyzera ako by si to sam za seba napisal,aj ked z kontextu sa da vycitat,ze odpovedas vlastne na jeho post.Este dodam,ze predosle prispevky sa necituju.
    Ono podla ID sa hned zisti,ci hrac mal v tu dobu CPU alebo nie,takze je zbytocne zavadzat nas ;)
     
  13. Logan

    Logan User

    Drift1 ak chces reagovat na post tak to nerob pomocou tlacitka Upravit ale napis dalsi post, kolega potom nevidi ze si na jeho post reagoval
     
  14. Korben

    Korben User

    Autor sa viac neozval.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.