apis

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem sloniskov70, 19/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. mám dotaz : měl jsem za 144,000 uridia vyrobu apise, sebral jsem zeleny klič ke kořisti a dostal jsem dalši plan na apise a misto aby mi to odečetlo nějake uridia tak mito přičetlo 30,000 uridia navic,takže mi to narostlo na 175,000uridia. prosim o odpověd jak to vlastně je,nikde v bibli jsem se nedočet že by mi to mělo přidat,když seberu z kufru dalši dil na apise. diky sloniskov
     
  2. Zafod

    Zafod User

    To jsi se musel někde špatně dívat. Nemohla ti třeba skončit sleva nebo prémko?
     
  3. par dni dozadu bola zlava na apis.... vtedy mohol stat 144.000 u. a teraz už neni, tak ti to ukazuje normálnu cenu 175.000 u. Bez toho dieliku čo si zobral by to bolo ešte viac ;-)
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    sloniskov70 - mohol si to pozerat v dobe,ked bola zlava na apis,taktiez ak si mal naprikald premko,tak ti mohlo skoncit,pripadne ak si kupujes balik zlava,ten mohol vyprsat.Moznosti je viac.
     
  5. Korben

    Korben User

    Stačilo by si v biblii alebo v abecednom zozname nájsť FAQ - Letouny APIS a ZEUS Lenže to by musel nieto aj čítať a hľadať.
    Tam si stačí už len pozrieť tabuľku a podľa počtu dielikov si ľahko zistíš správnu sumu.;)
     
  6. Logan

    Logan User

    Autor sa uz viac neozval, takze temu uzatvaram.

    Lock!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.