atomovka

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem pionyr66, 19/10/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pionyr66

    pionyr66 User

    ahoj nejdou mi spoustet atomovky proc.dik za odpoved


    koukam ze je to vsem jedno na co se pilot pta...
     
    Naposledy upraveno: 19/10/20
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Sa pozri kedy si polozil dotaz. Hadam si nemyslis, ze niekto bude letiet hned na forum a nie najskor do prace, ktoru ma aj zaplatenu, aby mohol ucty poplatit a potom na forum/chat/tickety, zaco nie je plateny.
    Co sa tyka toho problemu, tak to nahlas do temy na to urcenej a osoba, ktora disponuje danym nastrojom zisti, ci je dany problem nahlaseny a ak nie, tak to tam dopise. Predtym to samozrejme moze otestovat, ci to este pretrvava.

    Hlásenie bugov/chýb v hre
     
  3. ZOHAN

    ZOHAN User

    Spíše bych se pilota zeptal, cp si máme představit pod pojmem, že mi ''nejdou'' spouštět atomovky?
    Pokud kliká na mapě na atomovku tak, že rozklikne záložku s techy a snaží se tam kliknout, tak se stává, že to nejde spustit. Když ten tech přetáhne na rychlou lištu, tak to funguje normálně?
    pionyr66,??Nebo je to jinak a tobě atomovka nefunguje jinak?
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Pokial nejdu kliknut v liste techov, tak to je chyba a musi sa nahlasit predsa. Ak niekto vie o nejakom docasnom rieseni, ze umiestnit tech na rychlu listu a vdaka tomu to pojde spustit, tak sa moze samozrejme o to podelit.
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.