aukce a PSC

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem D-R-E-A-M-E-R, 2/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj mám 2 dotazy. Pokud jsem mimo kategorii prosím o prominutí a přesun do té správné. Chtěl bych vědět zda oznámení o tom že je aukce vyhrána také chodí do emailu a zda se to dá nastavit. Protože se mi zdá že email nechodí. A zajímalo by mě jestli když je HH a nebo MHH a já použiju PSC na koupi uridia zda se to stihne připsat s dvjnásobkem/trojnásobkem a nebo jestli to nějaký čas trvá a nestihne se to. Díky
     
  2. Respawned

    Respawned User

    hoy, PSC je najrýchlejší spôsob platby, máš to do pár minút a ak to aktivuješ v HH alebo MHH pripíše sa ti aj bonus.

    Myslím že emaily sa nastaviť nedajú, ak ti e-mail neprišiel tak si to zrejme nevyhral.
     
  3. Aha. oki. díky za pomoc :)
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    D-R-E-A-M-E-R - emaily chodia a to bud,ze ta niekto prehodil alebo predmet kupeny,cize si ho vyhral.
    Co sa tyka PSC,tak herna mena,ci balicek alebo co si zakupis ti je pripisane okamzite.Takze to stihas pocas HH,ci MHH a k PSC je este dodatocny bonus 5% na hernu menu. Pozri si: FAQ - Jak a kde nakoupit PaySafeCard
    Dalej kazda tema sluzi len na jednu otazku,ked mas dalsiu otazku,tak vytvoris dalsiu temu,ak to nema spolu suvis.
    Precitaj si: Jak správně přispívat na forum
    Presunute do vhodnej sekcie.

    Ma autor este nejake otazky?
     
    *Łαđy♥Кucį* tohle ocenil(a).
  5. Kubino

    Kubino Guest

    Autor sa viac neozval.
    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.