Aukce LF-3 - technický problém

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem WolfLake, 13/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. WolfLake

    WolfLake User

    Přihazuji na Serveru GA2 za 40Mega na LF-3 a přišlo mi, že mě přehodili a kredity mi byly navráceny.

    Kouknu do aukce, nejvyšší přihazující jsem tam stále já a kredity zpátky nemám.

    [​IMG]38391418 WolfLake18
     
  2. počkaj máš teda kredity alebo nie lebo ked si napisal
    ,
    ?
     
  3. WolfLake

    WolfLake User

    Kredity nemám, to že mi kredity byly navráceny mi přišlo jako automatická zpráva do pošty. Počkáme do 20:00 a uvidíme, jestli LF-3 dostanu, nebo jsem přišla o kredity.
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    WolfLake - ak po konci aukcie nebudes mat ani kredity a ani predmet,tak si musis napisat na podporu hry.
     
  5. Sentiero

    Sentiero User

    A nedražila jsi lf3 i předešlou hodinu? Možná ten e-mail co ti přišel je právě z minulé hodiny kdy tě někdo přehodil. A teď pokud tam jsi napsaná tak je to v pořádku, pokud ne tak by se ti kredity měly vrátit..
     
  6. WolfLake

    WolfLake User

    Tak LF-3 mám, tak to dobře dopadlo. Jen tedy mi přišla chybná hláška, tak mě to trochu poděsilo, ale dobře dopadlo.
    Pěkný večer, WolfLake.
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.