aukce: nedostal jsem loď

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem dolejda, 20/8/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dolejda

    dolejda User

    Ahoj,
    něco podobného se tu již řešilo, ale myslím si, že tento problém je individuální a hlavně by se měl už konečně opravit, tak se zde radši o tom zmíním. Dnes jsem vydražil solace za 480.020.000 kreditu, ale loď po 45 min nikde, osobně se mi to ještě nestalo, abych na něco z aukce čekal. Celkově by mě zajímalo, proč se to děje, připadá mi, že dříve se to nikomu nestávalo.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    dolejda - napis na podporu hry. My nemame ako preverit tu na fore, ze v com moze byt problem. Mozno ta niekto predrazil, len ti nepripisalo kredity spat.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. dolejda

    dolejda User

    Oznamuji,že solace se mi v hangáru právě objevila, tedy cca. hodina a pět minut po konci aukce. Rozumím, že se moderátoři nemohou dívat do účtů, ale jak jsem zmiňoval, toto zpoždění se stávalo a stává se, tak by mě zajímala příčina (příliš hráčů?? to asi ne :D).
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    dolejda - po spojeni serverov este nie je vsetko doladene a posupne sa to doladi ;) Ale az ked sa vsetky servery pospajaju.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. dolejda

    dolejda User

    Je tedy pravděpodobné, že se připojí i cz1?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    dolejda - nie je to zatial oficialna sprava, ale po CZ3, CZ2 by mala nasledovat aj CZ1, inak by to vyzeralo divne :) Ale uz odbiehame od temy. Mas k teme este nejake otazky?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. dolejda

    dolejda User

    Díky za oficiální i neoficiální zprávy :), Punisher, můžeš lock.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. =Marvin=

    =Marvin= User

    Zodpovězeno, přeji příjemnou hru.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.