aukce

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem chattt, 5/9/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. chattt

    chattt User

    [​IMG]56473292 GA4

    Zdravím - možná už jsem se o tom zmiňoval, ale jde o to, že když zodpovím na bezpečnostní dotaz SPRÁVNĚ , ale moc rychle a zároveň potom rychle přihodím, tak chce systém opět bezpečnostní dotaz jestli nejsem robot.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. coolmen

    coolmen User

    Ahoj.Captcha kód je kontrolní opatření a je nepravděpodobné, že by se rušilo. Ve většině případů se zobrazuje hráčům, kteří draží buď přes více oken a nebo přihazují rychle po sobě.
    Pokud přihodíš rychle pětkrát za sebou, tak po šesté už se zobrazí captcha kód a od této doby se bude zobrazovat pravidelně.Toto napsal moderátor Arya.Takže to máš napořád už..:)
     
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    chattt - ako uz tvoj spoluhrac pisal vyssie, pokial prihadzujes v aukcii rychlo po sebe, tak ti vyhodi captcha kod. Takto sa predide aspon tomu, aby jeden hrac podrazil na poslednu chvilu vela veci ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. -baghira2-

    -baghira2- User

    Né vždy captcha kód zůstane tomu istému hráči. Třeba mě to dělalo před 6 měsíci.
    Bylo to v únoru 2018. Když vyskočil problém s captcha. captcha-captcha-captcha
    Vůbec nefungovala ani aukce, ani kupóny a posledně, nešlo nalogovat ani na mapu.

    Pak sem nedražil vůbec a až po vyřešení tohto problému, už mi šlo bez captchy dražit nanovo.
    - Tehdy to nešlo nikomu, teď se již hodně dávno, takový problém neobjevil.

    P.S.: Naposled sem tento problém měl na USA (Východ) 2 mezi dubnem a květnem, v tomto roku.
    Vyřešil sem to tak, že sem 4 dni nedražil vůbec, celé dni čistil komp. a pak se mi to, na 5 den rozjelo.
     
    Naposledy upraveno: 5/9/18
  5. =Marvin=

    =Marvin= User

    Captcha kód je do aukce implementován kvůli prevenci automatizovaných skriptů a programů na přihazování do aukce, i k zabránění několikanásobných příhozů do aukce během krátké chvíle, nejčastěji pomocí více oken. Takže pokud systém vyhodí hráči captchu, tak "má podezření" že hráč něco takového může používat. V méně častých případech to vyhodí i běžnému hráči, nejčastěji kolem 5-6 příhozu pokud předchozí nabídky dával moc rychle za sebou. Potom je bohužel nutné potvrzovat a potvrzovat, nicméně to není trvalé, stačí si dát chvíli od aukce pauzu a přestane vyskakovat.

    Normálně je to prospěšné, ale pro tenhle případ, úplně zbytečné.
     
    ZOHAN tohle ocenil(a).
  6. chattt

    chattt User

    to je řekněme v pořádku, že to chce ověřit jestli nejsem robot, ale blbý je to, že ve chvíli kdy odpovím správně na otázku a přihodím moc rychle tak mi naskočí opět tento "Captcha kód"
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Arya

    Arya User

    chattt, zobrazí se proto, že přihazuješ moc rychle po sobě. Když budeš dražit s většími časovými rozestupy tak se captcha neobjeví. Pokud teď nebudeš pár dní dražit vůbec mělo by zobrazování captchy zmizet. Objeví se až po rychlém cca 5. příhozu.

    Chtěl by ses k tomuto ještě na něco zeptat?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. chattt

    chattt User

    ano : nevím jestli je to k nepochopení :) , ale když jednou správně odpovím, že nejsem robot a tudíž nepodvádím ( a myslím si, že o to tady jde, aby si někdo neudělal nějaký prográmek, krerý by mu v průběhu dne vyhrával aukce) jestli by něco šlo udělat právě s tímto nelogickým úkazem, kdy správně odpovím a přesto to po mně chce znovu ověření jestli náhodou nejsem robot, když jsem to před "teď typnu 5-ti sekundama" už jednou absolvoval

    děkuji :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Septarzx

    Septarzx User

    nečítal som sice vaše odpovede ale tiež sa mi stalo v posledných sekundach že vyskočila capcha kod.. práve v tedy ked bola posledna šanca prihodit samozrejme som už nestihol.. je tam zadrhel ktorý by mali niejak optimalizovať.. a po dalšie ked chce človek si prihodit na viac predmetov tak capcha spadne aj 4-8krát čo zaberie čas hadzat na aukciu.. fuj fuj fuj nemyslím si že capcha vyriešila problém.
    Keď prihadzuješ a prihodiš na určity predmet vyskočí capcha no po potvrdení capchy by malo zobrat tu sumu ktoru si prihodil a nie ešte raz to zadavat prejde určity čas a človek nestihne vyhrat.
     
    Naposledy upraveno: 7/9/18
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Arya

    Arya User

    chattt, pokud myslíš zobrazení captchy vícekrát po sobě, kdy se ti po zadaní jedné nabídky zobrazí třeba dvakrát, tak to je opět na systému, kterému zřejmě něco nesedí a proto, tě dál zkouší. :) I z tohoto důvodu je lepší, dražit takovým způsobem, aby se captcha nezobrazoval vůbec. Jinak captcha není od BP, takže v tomto případě se tím v BP nemají jak zabývat.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. chattt

    chattt User

    tak v tom případě děkuji :) myslím, že se to může zamknout :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Arya

    Arya User

    Téma tedy uzamykám jako zodpovězeno a přeji pěknou cestu vesmírem. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.