Aukce

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Cruel_CZ, 12/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Cruel_CZ

    Cruel_CZ User

    Dobrý den, teď skončila aukce a já chtěl dražit booster opravy (REP-B01).
    Hodil jsme tam před koncem 1.000.000 kreditů a po zadání jsme se podíval v aukci jestli pořád vedu, ale bohužel mě někdo přehodil s 30.000 kredity a booster jsme nevyhrál. Jak jeto možné ?
    [​IMG]
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Cruel_CZ - ak tam hodis tesne pred koncom,tak sa moze stat,ze ti ich zapocita do dalsej aukcie.Preto je dobre skor prehadzovat a nie posledne sekundy.
     
  3. Cruel_CZ

    Cruel_CZ User

    Sekundy to nebyli, byla to více než minuta. Tuhle odpověď jsme čekal "že se to započí do další aukce". Píšete to každému co tu má problém s aukcí. Aukci na další hodinu jsme zkontroloval i ve zprávách jsme měl že mě přehodili. Mám to i vyscreenované tak mi řekněte kde je chyba.
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Cruel_CZ - a napadlo ta preco to piseme?Kedze vacsina hracov prihadzuje na konci aukcie a potom im to da do nasledujucej,tak preto tym zaciname,ze ci to nehodilo do dalsej.S touto anomaliou som sa este nestretol,zeby niekto dal menej a predrazil predmet.Jedine,ze ste klikli sucasne predrazenie a system vyhodnotil jeho prihodenie za primarne.No je to prvykrat,co nieco taketo vidim,avsak aukcia bola nedavno spustena,tak obcas sa moze anomalia vyskytnut a treba niektore veci doladovat casom.Kredity si ale spat dostal,ked si nevydrazil predmet nie?
     
  5. Cruel_CZ

    Cruel_CZ User

    To nevím, naštěstí to byl jen milion což je za chvilku zpět. Klidně to tu můžeš zavřít. Svedeme to na nedodělaný aukční systém :D
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Cruel_CZ - stane sa,ze da kredity do novej aukcie alebo ich proste nepripise,ale toto som prvy krat videl.Aukcia tu este tak dlho nie je,preto sa moze obcas cosi vyskytnut..Uvidime,ci sa to bude aj inym hracom stavat a pripadne sa chyba nahlasi na BP potom uz.;)

    Uzavrete,LOCK!
     
    Cruel_CZ tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.