Aukce

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Recyklator, 20/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Recyklator

    Recyklator User

    Zdravím, chtěl bych se zeptat co mám dělat když jsem hodil na aukci (20.04. 23:59Nabídka zadána- 310,000,000 k.) a nejsem tam ani další hodinu a ani jsem to nevydražil, co s tím ?
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  3. Recyklator

    Recyklator User

    nevrátili ani jsem na další hodině
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  5. .FORREST.

    .FORREST. User

    Ahoj,asi ten samý problém.22.4.2014 jsem v aukci na serveru Global Amerika v 15:00 vydražil Xenomit (100 j) za 80.000 kreditu.V historii aukcí v 15:00 jsem uveden,že to vyšlo,ale xenomit nikde.Docela blbé,že.Začínám si myslet,že už to není,co bývalo.
    čas 15:00 je v čase Global Ameriky,u nás 22:00,konec 23:00 h.
     
  6. Respawned

    Respawned User

    Hoy, taktiež mám problém, asi minútu pred koncom som bol stále na muníciach x3 a sab s čiastkou cca 3 milióny, no e-mail mi prišiel iba za muníciu sab že som ju vyhral, x3 nič kredity sa odpočítali, v historií to vyhral niekto Za 50.000 -_-. Tie tri miliony mi nechýbajú ale nestalo sa to prvýkrát :(
     
  7. Nedávno se mi stalo to samé s boostrem na BZ. Ale napsal jsem na podporu hry a obratem mi kredity připsali. Prostě to chce sledovat, je to poslední dobou nějaké poruchové, ale na podpoře hry to vyřešili obratem.
     
  8. TRIXT

    TRIXT User

    Respawned: Pokud se díváš na historii ihned po ukončení aukce, tak věz, že vidíš neaktuální stav platný pro aukci před hodinou. Většinou trvá mnoho minut, než se historie aktualizuje a ty uvidíš výsledky platné pro poslední aukci.
     
  9. Zdravím, rád bych se zeptal, jestli došlo k úpravě konce aukcí. V poslední době se mi stalo několikrát, že i když jsem zadal svoji nabídku s dostatečnou časovou rezervou, skočila do další hodiny. Přitom jsem ji zadal desítky vteřin před koncem aukce. Postupně jsem čas navyšoval a i tak se mi to pořád děje. Přitom nabídka zadána se mi objeví tak cca 5 sek po přihození. Takže třeba u 20 sek předem by se to mělo vpohodě stihnout a taky vždy stihlo i při kratším termínu. Dnes se mi to stalo 4 x což už těžko může být náhoda nebo moje nešikovnost. Pokud je to záměr, bylo by fajn to vědět, pokud chyba, tak by bylo super to opravit.
     
  10. TRIXT

    TRIXT User

    *G*O*L*E*M*: Podle mě k žádné úpravě nedošlo. Mně vše funguje pořád stejně (zkoušeno dnes). Přihození 30 vteřin před koncem systém skoro vždy zvládne (pozor, půlnoc je vždy náročnější a je třeba přihazovat raději ještě dříve). Pokud přes den přihodí člověk méně jak 15 vteřin před koncem, tak je velká pravděpodobnost, že to systém nestihne zpracovat. V rozmezí 15 až 30 vteřin je to loterie, záleží na tom kolik lidí takto zrovna přihodí.
     
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Odporuca sa vacsia casova rezerva,nie sekundy pred koncom.
    Povodna otazka zodpovedana,hrac odoslany na podporu hry.

    Uzavrete,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.