Aukcia-zmiznutie kreditov

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ~M[o]tyl^, 5/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ~M[o]tyl^

    ~M[o]tyl^ User

    Ahoj dnes som hodil 30sec do konca aukcie na lf3 napísalo mi že nabídka zadaná.Dražil som to na aukciu s 18:00 na 19:00 v bilancii mám napísané -26000000 kreditov no keď sa skončila aukcia tak neprišiel mail ani nič kredity sa nepripísali a v hangári taktiež lf3 není
     
  2. baty77

    baty77 User

    To je způsobené krátkou prodlevou mezi zadáním a skončením aukce... Zvláště, jestliže máš pomalé připojení nebo lagy internetu... Protože z tvé IP adresy je do serveru vyslána informace, že jsi zadal kredity a hned za ním je další informace, že ti to kredity ztrhlo z účtu... Ale jelikož máš např. pomalou rychlost internetu, informace o skončení aukce a zahájení další je v serveru vyhodnocena dřív a tvoje informace o zadání je třeba vyhodnocena až při další aukci, nebo není vyhodnocena vůbec, jelikož byla vyslána už v předchozím intervalu...

    BTW: promiňte, že ,,si hraju na IT technika", ale snažím se to zjednodušit... Samozřejmě, že je to trochu složitější, ale snažím se to popsat ,,normální", neodbornou češtinou...
     
  3. Kubino

    Kubino Guest

    To je tým, že prihadzujete v posledných sekundách, potom kredity prepadnú systému.

    Jediné, čo môžeš spraviť je skúsiť napísať na podporu a požiadať o došetrenie - návrat kreditov.

    baty77 síce si to po technickej stránke prenosu dát moc netrafil ale na vysvetlenie, ako hovoríš, to stačí :)
     
  4. Jack.K

    Jack.K User

    Já mohu potvrdit, že toto není ojedinělá záležitost a děje se to i mě. Dnes to bylo potřetí. A to nepřihazuji v posledních vteřinách, ale i minutě. Připojení rozhodně pomalé nemám a i tak se potýkám s problémy jako jsou lagy apod. Ale to je věc do jiného tématu.
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 11/4/14
  5. Kubino

    Kubino Guest

    Jack.K plynulosť hry nezávisí len od pripojenia, ale mňa to už dokola opakovať nebaví tak si skús niečo pohľadať na googli.

    Ako tu bolo viac krát už na túto tému povedané, nemusia to byť sekundy, je to však v poslednej minúte. Vtedy prihadzujú skoro všetci a systému trvá vyhodnotiť také množstvo nie len prichádzajúcich ale aj odchádzajúcich dát. Nehovoriac o zbzdeniach po trase na/z servera.

    Daj tam sumu 10 minút pred koncom a máš zaručené vyhnutie sa problémom.
     
  6. Mel jsem stejny problem,napsal jsem na podporu a za cca 20min. kredity vraceny,az me ta rychlost prekvapila,:) Kubino 10 minut pred koncem? to tam bud musi hodit nejakou nesmyslne vysokou castku a nebo nic nevydrazi.
     
  7. Kubino

    Kubino Guest

    Ja dražím niekedy aj v xx:20, samozrejme, že suma je trošku vyššia ale keď viem z odsledovaného, že cena sa cca vyšplhá na 70 - 80M ja tam dám 100M a keď nevydražím, mám to predsa späť ;)

    Podpora, ak sú tam ľudia, nemajú dôvod niečo naťahovať.
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Kedze sa uz dlhsiu dobu nik nevyjadril,ani autor,tak si dovolim temu uzavriet.

    Uzavrete,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.