aurus

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Karlosray, 5/9/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Karlosray

    Karlosray User

    zdravim vim že AURUS se zbíra u piratu ale misto AURUSU mi padaji z piratu jen BIFENON neni to chyba ve hře
     
  2. Warden

    Warden User

    Karlosray: Včera jsem na pirátech byl a Aurus padal normálně. Třeba někdo napíše, jak to vypadá dnes. Osobně bych byl raději, kdyby mi padalo víc Bifenonu a méně Aurusu. ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Karlosray

    Karlosray User

    ale ja nazbíral aspon 15 bifenu a žadnej aurus prave proto me zajma jestli to neni nejaka chyba ve hře
    ------------
    ted už aspon 20 Bifenu aurusu 0 a to jsem na 5-2 už 2 hodiny
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 5/9/17
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Karlosray - nepis prispevky pod seba, ale pouzivaj funkciu Upravit.
    Multipost spojeny.
    Ak to bude chyba v hre, tak urcite napisu aj dalsi hraci, ze im nepada aurus.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Někdy mi taky trvá 4,5 hodiny, než aurus na klíč (například) nasbírám. Zkušenost mám dobrou s battleray a interceptor. Tam mi padá trochu lépe.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. sharpmz

    sharpmz User

    Jestli ono to nebude tim, ze aurus pada jen kdyz jsou spesl bednicky? Coz dneska nejsou a vcera jo. Proto dnes nepada.
     
    Imperátor[CZ1] tohle ocenil(a).
  7. Borat

    Borat User

    Keď sú špeciálne debnicky na mape tak sú zvýšené dropy aurusu.
     
    -baghira2-, Warden a Imperátor[CZ1] tohle ocenili.
  8. Tak to slysim poprve, ale je pravda, ze vcera jsem stravil par hodin na battlech a aurus padal jak po masle :).
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Warden

    Warden User

    Imperátor[CZ1]: Také se přiznám bez mučení, že jsem to nevěděl. ;) Ale když si to vezmu zpětně, když se snažím posbírat Bifenon, tak ano, jsou dny, kdy Aurus padá až moc a dny kdy nepadá asi vůbec. Konečně v tom mám trochu jasněji a asi bych měl tuto informaci doplnit i do herní bible.
     
    -baghira2- a Imperátor[CZ1] tohle ocenili.
  10. Aurus padá z Interceptorů, Barracud, Saboteurů, Annihilatorů a Battle Rayů. Drop této suroviny je mnohem vyšší v případě, že na mapě jsou speciální bedny s kořistí (modré, červené, apokalyptické nebo obsidiánské).
     
  11. Warden

    Warden User

    gembler11111: :) To jsi zkopíroval větu, kterou jsem před chviličkou dopsal do bible na základě informací získaných zde. ;)
     
    -baghira2- a gembler11111 tohle ocenili.
  12. Borat

    Borat User

    Tieto % platia keď sú na mape napríklad modre a červené bednicky

    Aurus
    NPCŠanca na vypadnutie
    Interceptor15 %
    Barracuda20 %
    Saboteur20 %
    Annihilator20 %
    Battle Ray100 %
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Warden

    Warden User

    Problematika kdy Aurus padá a kdy ne byla vysvětlena, dovolím si tedy téma uzavřít. Další otázky ohledně surovin pro montáž směřujte do tématu Diskuze: Montážní funkce.

    LOCK
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.