Authorization failed + podpora na mě kašle

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem RainbowCrashCZ, 17/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ID: 100933641
    Poskytovatel: T-Mobile
     
  2. Jack.K

    Jack.K User

    Taktéž splním svoji ohlašovací povinnost:
    ID: 98865192
    Poskytovatel: Riomedia
     
  3. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    OT smazané. Přečti si celé téma důkladně, ne jen část kde si můžeš rýpnout, a co se žádá.
     
  4. .KanaK.

    .KanaK. User

    Zdravím a přidávám se taky
    ID: 97872831
    Poskytovatel: Opavanet
    ještě bych dodal že do půl šesté to bylo v pořádku
     
    Naposledy upraveno: 17/9/14
  5. mimmo

    mimmo User

    ID: 34475754
    Slovak Telekom

    Marvin OT? Celu temu som precital. Bola to reakcia na to ako ste zotreli toho hraca, co napisal ako prvy. Ale uz som ticho, aby sa mi horsie nepovodilo ako zmazany prispevok. Dakujem.
     
    RainbowCrashCZ tohle ocenil(a).
  6. Pucikocour

    Pucikocour User

    Zdravím
    ID: 60249437
    O2
     
  7. Korben

    Korben User

    mimmo Ja som niekoho zostrelil ? Tak si to prečítaj znova. Písal som to čo bolo v tom čase aktuálne. Nezabudni si prečítať aj nadpis.
    Ak by som chcel niekoho odstreliť, tak ho odstrelím a tému uzavriem. Takže nehľadaj to čo tu nieje.
     
  8. TORIS*9*

    TORIS*9* User

    ahoj
    68051061
    02
     
  9. sschieris

    sschieris User

    [​IMG]162596090
    poskytovatel : UPC ( ceska republika s.r.o )
     
    Naposledy upraveno: 17/9/14
  10. Kral97

    Kral97 User

    ID: 83451527
    Poskytovateľ: Slovanet
     
  11. coolmen

    coolmen User

    Taky mi to nejde a taky jsem nic neprovedl.[​IMG]40313409 poskytovatel : UPC ( ceska republika s.r.o )
     
  12. 6:43 - stále nefunguje
    #EDIT Ve škole také nefunguje Poskyt. PODA a.s.
     
    Naposledy upraveno: 18/9/14
  13. Mim©Ň

    Mim©Ň User

    skus, vypnout chat restartnout herni stranku , potom celou hru i se strankou pak se pripoj restartni pc :D takoveto kombinovani mi pomohlo se pripojit :D mel se ten failed taky
     
  14. kairay

    kairay User

    I já si dovolím ohlásit:
    ID:160831345
    Poskytovatel když hraju doma: network24
    Poskytovatel když hraju v praci: Nas-Net Group
     
  15. Masožrout

    Masožrout User

    ID:48519681
    Poskytovatel:UPC
     
  16. Belgam

    Belgam Guest

    Par z vas jsme overil a nikdo z Vas ban nema. Takze doporucuji vsem udelat dukladnou udrzbu PC. Pote uvidime.
    Kdyz pisu dukladnou ,tak poradne.
     
  17. [Citat smazany]
    Co vše považujete za důkladnou kontrolu? Vyčistil jsem pc CCleanerem aktualizoval javu vymazal historii v chromu. Stále nic i v exploreru (nečekaně). Je možné, že BP tu chybu ještě neopravil?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 18/9/14
  18. =Marvin=

    =Marvin= Guest

  19. coolmen

    coolmen User

    Tím to není ale udrzbu si klidne udelejte.Kdyz zalozite novej ucet tak chat normal funguje a zadnou udrzbu jsem nedelal.Nevim kde je chyba.Jediny co me napada tak jsme dostali neopravnene ban na ucet nikoliv na IP na ten chat.Myslim si to jenom pravda to byt nemusí.Proste jinej ucet funguje bez problemu.Ale zase Belgam psal ze ban nikdo nema tak nevim.
     
    Naposledy upraveno: 18/9/14
  20. Bellator

    Bellator User

    Zdravím, když teda =Marvin= přišel na to že je chyba u nás a né u nich, mám sem dávat to ID a poskytovatele?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.