automatická kupa munky

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem DVOG, 6/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. DVOG

    DVOG User

    Ahoj, hneď na začiatok sa osravedlnujem že píšem do zlej sekcie ale vo FAG som o extra nič nenašol :)

    PROBLEM:
    Dnes som mal asi 1800 EE a staval brány (postavil som alfa, beta ,gamma, lambda)
    a išiel som sa vrhnúť do GAMMY ale v gamme som zistil ž mám len 842 ks x1 a 194 000 ks x2 tak som musel teda vistrelovat tu x2 lebo keď som minul x1 a chcel som si kúpiť ju znova v okamžitom nákupu tak mi to nešlo náklad bol príliš plný... asi 367 000/80 000 , tak som teda tu GAMMU dokončil a musel som v nej vistrielať 153 000 x2 keď som ju dokončil tak mi jeden maník písal že keď mám v sebe auttomatické kupovanie munky tak môžem mať sklad aj 2 000 000/80 000 a stále ju môžem kupovať tú x1 myslím ..tak mi povecte naozaj ide x1 kupit aj keď máš sklad munky úplne plný ??? ( myslím s tým extra aut. kupovanie munky)

    ďakujem za odpoveď ....idem teraz prechádzať betu nežebi som tu istu chybu urobil 2krát.
    PS: nemám tu aut. kupovanie munky kupene ani vidražené :D :eek:
     
    NotDragonCZ tohle ocenil(a).
  2. »vojta«

    »vojta« User

    je to pravda, cpu dokupuje i když máš sklad na muni plnej, musíš ho jen mít v aktivní konfiguraci a nastavené v hangáru ("použít").
     
    NotDragonCZ tohle ocenil(a).
  3. DVOG

    DVOG User

    dík už to budem tak robiť , žiaľ človek sa učí zo svojích chýb síce 153 000 x2 preč :mad::mad: ale to nevadí môžete locknúť :)
     
    NotDragonCZ tohle ocenil(a).
  4. ešte dodám k tvojmu dotazu. rovnako pracuje aj CPU na automaticky nakup rakiet, co sa tyka aj ECO-10.
     
    NotDragonCZ tohle ocenil(a).
  5. a ja jeste dodam,pokud si do kazde konfigurace vydrazis jine CPU nakupu raket,tak v jedne ti bude nakupovat treba eco do raketometu a v druhe obyc.rakety treba plt 2026. Pak staci jen prepinat konfi,pokud neco dojde.
     
    NotDragonCZ tohle ocenil(a).
  6. ja chtel aby na neco prisel kluk sam a oni mu to hodi jak na taliri :D:D
     
    NotDragonCZ tohle ocenil(a).
  7. DVOG

    DVOG User

    ďakujem za vaše rady , veľmi mi pomohli hlavne v tom že do delty už bez toho CPU skákať nebudem ... a aby som nezakládal nové vlákno ako si to CPU aktivujem viem že nastaveniach ale neviem presne kde ? :D :D
     
    NotDragonCZ tohle ocenil(a).
  8. TRIXT

    TRIXT User

    Pokud si ve vybavení klikneš v dané konfiguraci na to konkrétní CPU, pak se ti vravo dole zpřístupní tlačítko "POUŽÍT". Když na něj klikneš, můžeš si vybrat požadovanou munici a stiskneš "POTVRDIT".
     
    NotDragonCZ tohle ocenil(a).
  9. DVOG

    DVOG User

    aha de to ďakujem môžete locnúť :)
     
    NotDragonCZ tohle ocenil(a).
  10. -xghost-

    -xghost- User

    Jenom mala poznamka: ta x2 muni se hodi prave na takove veci jako brany. Tech 153 000 ti nemusi byt lito. Vis jaka to je otrava delat gammu x1? Ja jo - velka.
     
    NotDragonCZ tohle ocenil(a).
  11. Ahá tak preto niekdori luďia maju tolko municie a neviem kam to dávaju
     
  12. TRIXT

    TRIXT User

    NotDragonCZ: Jojo, číst fórum se vyplácí. Člověk se přiučí. ;)
     
    NotDragonCZ tohle ocenil(a).
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Tema uz bola zodpovedana,takze si ju dovolim uzavriet.
    NotDragonCZ - ak mas nejake otazky,ktore sa netykaju temy,tak si bud na to najdi vhodnu diskusiu,kde sa dana problematika prebera alebo si vo vhodnej sekcii zaloz novu temu.
    Fórum a jeho možnosti, aneb ako pracovať na fóre.
    A este si precitaj : Jak správně přispívat na forum
    TRIXT - aj odpoved na OT je OT.
    OT - zmazane

    Uzavrete,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.