Balíček boosterů „Raketový vzestup“

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem g.a.b.y, 28/8/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. g.a.b.y

    g.a.b.y User

    Zdravím.
    Balíček boosterů „Raketový vzestup“ a ostatní.
    Dotaz,u 50% boosterů zkušenosti a cti v těchto balíčkách běží doba použitelnosti taky v reálném čase,nebo tady je to herní čas?
     
  2. coolmen

    coolmen User

    HON-B50
    Přidá bonus +50% při sbírání cti.

    Tento booster je bonus k zakúpenému Uridiu počas akcie 50%-Booster cti: Nakúp dnes 5.000 Uridia a celý deň získavaj o 50% viac bodov cti!
    • Keď dnes nakúpite 5.000 Uridia, darujeme vám jeden celý deň o 50% viac bodov cti
      • Čím väčší nákup, tým väčší zisk cti: Za každých ďalších 5.000 Uridia získate jeden deň a môžete získať max. 5 dní.
      • Chcete využiť plných 5 dní extra cti? Tak nakúpte rovných 25.000 Uridia a na najbližších 5 dní získajte skvelých 50% cti navyše!
    XP-B50
    Přidá bonus +50% při sbírání bodů zkušenosti

    Tento booster je bonus k zakúpenému Uridiu počas akcie 50%-Booster BS: Nakúp dnes 5.000 Uridia a celý deň získavaj o 50% viac bodov skúseností!
    • Keď dnes nakúpite 5.000 Uridia, darujeme vám jeden celý deň o 50% viac bodov skúseností
      • Čím väčší nákup, tým väčší zisk BS: Za každých ďalších 5.000 Uridia získate jeden deň a môžete získať max. 5 dní.
      • Chcete využiť plných 5 dní extra skúseností? Tak nakúpte rovných 25.000 Uridia a na najbližších 5 dní získajte skvelých 50% BS navyše!
    NBX-100
    S týmto boosterem ti bude bonusový obsah boxů připsán dvakrát. Tento booster je dostupný len v sekcii payment.

    Pozor, Špeciálne boostre bežia v reálnom čase, nie v hracom! Je jedno jestli se to jmenuje level up nebo raketový vzestup. Příště musíš hledat lépe...:) zdroj:Boostery
     
  3. g.a.b.y

    g.a.b.y User

    coolmen děkuji za vysvětlení.Že jde zjískat najednou max na 5dní jsem taky nevěděl.Už dřív jsem se podivoval když jsem koupil U.příklad 40.000 U tak bych měl mít 8 dní a nikdy to nebylo.Ve hře vidím vždy 1 den.Pak jsem si to začal psát a bylo jasno že 8 dní nebylo.:(
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    g.a.b.y - staci kliknut na dany balicek a zobrazi sa ti jeho obsah, je tam aj napisane, co vsetko dostanes a na kolko hodin su dane boostre.

    upload_2020-8-28_13-34-28.png

    Ved tam mas napisane, ze 50% boostre nakupom uridia je na max 5 dni. Cize mozes kupit aj milion uridia, no viac ako 5 dni nedostanes.
     
  5. ZOHAN

    ZOHAN User

    g.a.b.y - přes tuto metodu si můžeš koupit oba boostery třeba i na rok, ne jako při mhh na max 5 dní.:mad:,
     
    Naposledy upraveno: 30/8/20
    fíha a g.a.b.y tohle ocenili.
  6. g.a.b.y

    g.a.b.y User

    Punisher na balíček jsem samozřejmě kliknul a četl co nabízí a na jak dlouho.Ale bylo by dobrý kdyby přímo v popisu balíčku bylo info, že 50% boostery běží v real čase a ostatní v herním čase.
    Už je mi vše jasný, víc nepotřebuji.
     
    Naposledy upraveno: 30/8/20
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    g.a.b.y - my nevieme ovplyvnit popis balickov priamo v hre. 50% boostery na BS a cest bezia stale v realnom case.

    Zodpovedane,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.