Zpetná vazba Balíček Maxi-booster

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -baghira2-, 25/8/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -baghira2-

    -baghira2- User

    Zaujímalo by ma, čo to vlastne je?
    Práve som sa chystal odhlásiť, keď mi po prepnutí na server cz1
    vyhodilo do lodného denníka práve toto:
    26.08.2017 - 00:09 Systémový bonus Balíček Maxi-booster (2)

    Nakoľko to vnímam ako mrzutosť, oštaru. Pretože dosiaľ som,
    nikdy nič takéto nepotreboval a zaobišiel sa bez akýchkoľvek
    zbytočných boosterov.

    Taktiež by ma zaujímalo, ako dlho ich budem musieť pretrpieť?
    Myslím tým z časového hľadiska, na počet dní a hodín, celkovo.

    P.S.:
    A aby som bol úprimný, nikdy som o to nestál a o niečo takéto, už vonkoncom nestojím.
    Keby aspoň fakt, šlo o niečo užitočnejšieho. Nakoľko to tak osobne neberiem a nevnímam.

     
    Naposledy upraveno: 26/8/17
  2. ddavidd11

    ddavidd11 User

    Jo, taky sem si tam toho všiml no,ale stejně je to nanic,dají ti booster na den na sobotu a každej dělá GG v neděly :D.Prostě BP :rolleyes:.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ddavidd11 - ak som to dobre pozeral, tak by mal byt na cely vikend, pretoze ukazuje 1 den a keby bol len na dnesok, tak ukazuje 23 hodin len. V zatvorke je taktiez cislo (2) co udava na aky pocet dni sme ho dostali.
     
    1980milan a -baghira2- tohle ocenili.
  4. -baghira2-

    -baghira2- User

    Punisher, Ďakujem za promptnú a vyčerpávajúcu odpoveď, v ktorej si vysvetlil úplne všetko, o čo vlastne ide.
    Ešte raz, vďaka za vysvetlenie. Práve toto som chcel vedieť. ;)
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -baghira2- - nuz informacie, preco sme obdrzali ten balik sa dozvieme behom dna predpokladam. Keby som vedel viac, urcite sa o to podelim. Jedine co viem je, ze je to booster cti, lebo to vidim v hre, viac informacii nemam zial. Moze byt zatial taka odpoved? :) Momentalne nevieme nic blizsie. No aj napriek tomu som aspon reagoval v ramci toho, co viem, aby hraci vedeli, ze nie sme lahostajni a podelime sa vzdy o informacie hned ako k nam dojdu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Borat

    Borat User

    Každý hráč dostal HON-50 na 2 dni z toho dôvodu, že minulý týždeň boli v nedeľu dosť veľké problémy na každom servery tak toto je aspoň taká malá kompenzácia od BP.

    Zodpovedané.
    Lock.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.