balik dvojnasobok pravdepodomne chyba

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ♦piar♦, 6/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ♦piar♦

    ♦piar♦ User

    Zdar mam zakupeny uz par tyzdnov pbalik na dvojnasobok dost casto si ho kupujem zaroven mam vybaveneho peta a na pvp mapach som zbieral este dva dni dozadu tak mi krasne davalo 04.06. 17:35Zobral si bonusový box.+ 354 U. teraz ked zbieram tak mi dava 06.06. 16:49 Zobral si bonusový box. + 354 K. nedava mi urko ale kredity plus dalsi problem kedze som si to odsledoval tak som zbieral 10 minut a nedalo mi ani jeden box s uridium :( da sa ta chyba odstranit alebo ste nejako upravili boxi ja len ci si mam este kupovat ten dvojnasobok lebo ak ste to nejako upravili tak je ten balik premna nezaujimavy

    nestazujem sa iba cakam za sluzby ktore si platim ochotu vysvetlit a opravit problem dakujem
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  3. ♦piar♦

    ♦piar♦ User

    uu par don server g6 a id nedam uz mi raz ukradli ucet nehnevajte sa ale uz si neodpasiem dalsich 1000 ecok ja som iba nahlasil ze ak je to chyba ja to neviem posudit dakujem za pochopenie ze nedam id
     
  4. TRIXT

    TRIXT User

    ♦piar♦: ID není údaj, který by se dal použít ke zcizení účtu. Hlídat si musíš email, heslo a BIG číslo, ale ID sem klidně můžeš napsat. Bez ID administrátoři nemohou ověřit to, co píšeš.
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ♦piar♦ - toto radsej nikomu ani netvrd,ze ti ukradli ucet vdaka ID :rolleyes: Nikdy od hracov neziadame uviest na fore udaje,ktore by sa dali zneuzit,pripadne pouzit na kradez ako uvadzas.
     
  6. ♦piar♦

    ♦piar♦ User

    ja nikoho neobvinujem to by som si nedovolil iba mam zle skusenosti no neverim uz nikomu ak to bez mojho id neviete overt tak toto kludne mozete zamknut idem to sledovat dneska sam ak ak sa to neopravi skusim cash a tieto veci premazat a ak ani to nepomoze tak radsej napisem rovno na podporu tam este dam id ale na forum urcite nie ,) dakujem zatial
     
  7. Belgam

    Belgam Guest

    ID neda,ale ze ma s podivem s jinym uctem stejnou IP a ma strach aby mu ucet neukradli kvuli ID. Byt tebou tak se strachuji,ale z jinych duvodu.
     
  8. ♦piar♦

    ♦piar♦ User

    prepac belgman vtedy neviem ci ty ale cez niki a venyho ste mi pomahali ked sa mi to stalo ste sa zamna prihovarali je to nejake dva tri roky uz nepamatam presne vzivote som ziadneho bota nepouzil ani nic take ja som sa na zaciatku spital slusne ci je to chyba alebo presiel som si uridium bilanicia a zatial mi som to nasiel iba raz tu anomaliu ak sa to bude opakovat kludne napisem znova a dam aj id ked tak naliehate :) nikoho som nechel rozculit belgman ,)
    vtedy to bola moja chyba ked mi ukradli ucet mal som virus v pc vtedy mi aj ine veci ukradli nie len hru preto som nikoho neobvinoval ak sa da tak id ti poslem na nejaky mail ak mas cisto iba tebe belgman stim nemam problem ,)
    ------------------------------------
    ine mapi mi idu na urko asi ten cash a premazanie pomohlo uz hadze aj urko
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 6/6/14
  9. Korben

    Korben User

    ♦piar♦ Multipost spojený,prosím nepiš více příspěvků pod sebe,ale používej tlačítko [​IMG]

    Tak že viac tu nieje čo riešiť.

    Uzavreté, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.