Ban na hru

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem kentik007, 24/10/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Tags:
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kentik007

    kentik007 User

    Dobrí večer prajem... Mám takú otázku... Dá sa na tejto hre vôbec ešte dostať ban na účet? pokúšam sa o to no ani za boha :D Neviem či je to serverom alebo už iná komunita.. proste už nemám ten dojem na tejto hre... Nedá sa na vlastnú žiadosť obdržať ban tu aj na hru? Vracať sa je najväčšia chyba ako som si už x krát dokázal... Dotiahol som to celkom ďaleko a skoro sám.... Keď to niekomu niečo dá tak neodporúčam to tu ani skúšať hrať.. Pve serveri vám tiež čoskoro dodrbú a už budú tiež čisto len o hrstke Top hráčov a nikom inom. Ešte počkám na odpoveď či to ide po dobrom alebo si idem tvrdo za banom a koncom v tejto hre
    -----------------
    Nech sa páči moje ID: 167662474
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 25/10/22
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    kentik007 A proč by si to proboha dělal? Nic si neprovedl.

    EDIT:

    Pokud Tě hra opravdu nebaví:
    pak si změň jméno a heslo, které si nezapíšeš a ani nezapamatuješ.

    Tak máš to samé, o co zde žádáš.

    Nebudu Ti dávat návod na hádky s jinými hráči.
    Za těch 6 let, sem pochopil, že to není správne.
     
    Naposledy upraveno: 25/10/22
  3. kentik007

    kentik007 User

    Lebo sa zase nejak vrátim.. Pre mňa heslo problém nerobí zistiť :D No nepáči sa mi hlavne to čo za čvargu je na tej hre teraz... Bola to dobrá aj komunita aj hra no niekam sa to podelo... (Plus ma už musia mať dosť takže toto riešenie je najlepšie)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. -baghira2-

    -baghira2- User

    Alespoň to zkus hrát s hrstkou normálních hráčů co zbyli.
    Jsou na pve serveru. Admirál, CharlieSheppard a další.

    EDIT:

    Bylo by to dost smutné, kdyby si opakoval stejné chyby a sliby.:(
    Kterých sem se dosud dopustil. A hádek s nejmenovaným hráčem.
     
    Naposledy upraveno: 25/10/22
  5. kentik007

    kentik007 User

    ouuu 50 miliard xp atd full prometheus to sa mi znova nechce :D nechat tam tolko casu a cca 1000 eur ked nie viac
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. -baghira2-

    -baghira2- User

    kentik007 to nemusíš.
    Môžeš se pridať ku Admirálovi, CharlieSheppardovi, časom sa pridám.

    A len tak hrať spoločne, pre zábavu. Aj o tom táto hra predsa len je.
    Nikde nie je napísané, že musíš mať full prometheus, minúť 1000 eur.

    EDIT:
    Kontakty čiže priatelia, si v hre predsa pomáhajú. Ale nútiť Ťa do toho nebudem.
     
    Naposledy upraveno: 25/10/22
  7. kentik007

    kentik007 User

    V takom prípade mi táto hra odovzdala svoje maximum no moje požiadavky sú náročnejšie xD Ďakujem za ponuku ešte ju zvážim no nechcem odbáčať. Ja si len želám nech mi tam ten účet zrušia a už nikdy sa tam nemusím prihlásiť... proste pochovať r.i.p cz2 (ge2)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. -baghira2-

    -baghira2- User

    Samozrejme, že je to na Tebe ako sa rozhodneš. Máš právo na svoju slobodnú voľbu.
    A budem ho akceptovať, aj keby bolo akékoľvek.

    Keby sme sa už v hre nevideli, prajem aby sa Ti všetko vydarilo, čoho sa v reále chopíš.

    EDIT: Budeš mi chýbať.:(
     
    Naposledy upraveno: 25/10/22
    kentik007 tohle ocenil(a).
  9. kentik007

    kentik007 User

    Takto spoločnosť prichádza o peniaze :D Ja jediné čo stratím je ani neviem čo no získam kopec času kľudu a tak ďalej.. Ináč by to viedlo ku tomu že človek už ozaj nájde zopár pacientov a dá im na hubu že sa nepostavia... Pamätám si aj tie kamaratstva modov a ako si drzali svojich a to je doteraz... toto je ten hnus co ma odtialto taha prec
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. -baghira2-

    -baghira2- User

    To už neplatí. Ban na účet som už vraj mal. Asi majú iného obľúbenca.
    Najnovšie som sa dozvedel, že za hádky s nemenovanou osobou už hrozí permica.

    Presne ako si písal: za 6 rokov už ma majú dosť.
    Hlavne tých sľubov, ktoré som akože nedodržal..

    Kto chce psa byť, palicu si nájde.

    EDIT:
    Jediné čo ma tu na fóre drží, je nezištná pomoc tým, ktorí si na fórum prídu po radu.
     
    Naposledy upraveno: 25/10/22
    bean0076 tohle ocenil(a).
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    kentik007 - perma ban sa neobdrzi len tak, ze dajte mi ban. Kazdy sa musi riadit urcitym predpisom. AK to nehces hrat, tak to vypni proste a viac sa neprihlas.
    Prispevky nepis pod seba, ale pouzivaj funkciu upravit.
    Multipost som ti spojil.
     
    -baghira2- a Platan tohle ocenili.
  12. kentik007

    kentik007 User

    No neni nemožné ho obdržať že? Podľa mňa som na správnej ceste... Budem striehnuť tak na modov že radšej odovzdá polka funkcie.. Podľa mňa keď niekto niekoho nabáda na chate tomu sa brániť čo je ľudský reflex tak majú dostať ban obaja lebo takto ja držať hubu nebudem. čo je to za spôsob keď si môžu dovolovať provokovať naschvál a potom zafnukaju modovi do sluchátka že poď mu dať ban a šuchajú si dlane keď nie len to potom... Samozrejme že to toho človeka potom neprejde do budúcna a je bordel. Za to spojenie ďakujem a ospravedlňujem sa nakoľko som si to všimol až potom. Napríklad neviem či ešte pre vás pracuje Mia ale to bola moderátorka ľudský prístup a hlavne nestranný a všetko premenila na srandu a tak bol na serveri kľud sranda a pokoj.. Možno je vás ešte zopár tak jeden možno ináč by som na niekoho mieste zvažoval totálne prekopat team moderatorov lebo za prvé to neni všetko robiť toto čo som tu popísal no treba sa kus aj ukazovať na správnych miestach a nie právomocami a popularitou na chate... čo tak raz za čas len tak lietať na eventoch kde sa nachadzajú vlaky a strieľať po nich spomaľovačky? Podľa mňa normálny hráč sa v chate ozve čo to znamená a ďalší hráči mu to potvrdia že určite to hrá poctivo na tom evente kde má mať každy rovnakú šancu podľa hangaru a nieže ho zostrelí 15 hráčov menom napr. JAHODA1 JAHODA2 ,3,4 atd.. Aj toto je forma srandy napríklad a zároveň užitočná ukázať sa na správnom mieste alebo bojovať za aspoň obmedzenie tohoto tu a nie takéto korupcie čo sú tam. Dajte si do poriadku Team pretože sú koreňom problému funkcia MODERATORA neznamená rozhadzovať ban kade tade... zopar vás pracuje ako má a ešte vopred zasahuje a upozorní a naopak zopár ma kamarátov a striehnu na to že nooo ešte kus niečo napíš a bum ban na svete človeku ktorý sa bráni a bol provokovaný... A to majú obdržať ban obaja keď už tak pretože zapájať sa do porušovania a ešte prilievať je tiež porušenie pretože bez vánku sa ani strom nepohne. A moderator ked ma svôj čas ktorý ma čumieť tam tak nech čumí poriadne odporúčam a zábavu nech si hladá niekde napríklad vonku..
     
    -baghira2- a Mia tohle ocenili.
  13. *brutus*

    *brutus* User

    Nevím jestli a za co tady dávají bany,ale našel jsem ůčet který má letos 2 bany za 3 měsíce po sobě a stále je aktivní,myslel jsem že platí nějaká výstraha a konec,ale hoši co bugují a podvádí mají od BP zelenou dál,turci zde mají hafo ůčtú od shadow1 až po shadow30 a též to nikoho netrápí,takže tu nejspíš co nevidět zůstane pouze elita a turci z milionem ůčtú
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. kentik007

    kentik007 User

    Takže v skratke povedané 50 000 účtov aktívnych no len 3 000 hráčov..
     
    -baghira2- a *brutus* tohle ocenili.
  15. -baghira2-

    -baghira2- User

    Před víc než půlhodinou sem byl na 3-7 na zlaté pusatce. A koukám vláček od klanu mvp.
    Víte co dělala tahle skupina 5 či 6 lodí? Celý jejich vláček střílel blighted kristallon.
    3 sekundy a pak další.

    Opravdu nevím, co se s touto hrou děje. Ale od původního darku, to má již na kilometry daleko.

    Asi sem hodně nechápavý, ale tahle hra již ztrácí svou čistotu; čim víc, tím rychleji hůř pro hráče.
     
  16. *brutus*

    *brutus* User

    -baghira2- tohle je přesně to co mi pije krev ze všeho nejvíc,to samé behe kterého nemáš díky vláčkům z S_l a boss dělat,podpora ti na to odepíše jako dítě z mateřské školky
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Ty se taky přidáš na PvE server jak tady uvádíš?


    PvE server je tam klid sice hodně autíček ale já to ani už nehraju :D od doby co jsem udělal Full Havoc a Full Herkules mě to nějak ani nebaví a to na tom účtě je stále co dělat :D

    Hlavně že tam mám
    1.000.000 seprom na laseru
    1.000.000 seprom na raketách :D
    800.000 minut seprom na štítu :D

    Ale prostě mě to nějak nelaká hodit na Invoky, nebo dělat eventy je to nuda, úkoly taky nebaví.
    Všeobecně hra jde do kytek čím dál víc tím můžeme poděkovat jen BP za to že furt musí cpát do hry novinky místo aby tu hru opravily, zrušili některé věci apod.

    Jinak možná na tomto serveru se zase rozjede komunita CZ/SK hráčů kdo ví :)
     
    bean0076 a -baghira2- tohle ocenili.
  18. -baghira2-

    -baghira2- User

    CharlieSheppard asi ano. Silně nad tím uvažuji v poslední době.
    Ti denní úkoly 17 lvl. mě již přestávají na pvp serverech
    pomalu bavit.

    EDIT:
    Nějaký čas ještě potrvá, pokud se přidám na PvE server.
     
    Naposledy upraveno: 25/10/22
  19. kentik007, osobně si myslím, že ban ti nedá jen tak za nějakou sprosťárnu třeba moderátor chatu. Nebo max časově omezený. Perma ban bude minimálně projednávat TL a možná i někdo z BP, když uvážíš, že moderátoři a administrátoři nejsou placeni a ani zaměstnanci BP, takovou pravomoc by mít neměli. Dříve možná měli, za Belgama, ale to nevím na 100%. Když si změníš heslo na 50 alfanumerických znaků, které si nezapíšeš, máš to taky na vždy :D A to samé u nově založeného e-mailu, který přiřadíš k účtu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. kentik007 pokud požádáš podporu o ukončení smlouvy tak ti musí tu permici dát ať chtějí nebo ne, smlouvu si podepsal tím že si souhlasil s VOP, pokud ti někdo tvrdí opak potom je to lež

    ve VOP se píše:
    Chce-li uživatel využít práva na odvolání svého souhlasu s uzavřením smlouvy o užívání her a služeb nebo o objednání prémiových funkcí, musí společnost Bigpoint (Bigpoint GmbH, Drehbahn 47-48, 20354 Hamburk, Německo, e-mail: stop_en@customerservice-bigpoint.com) o svém rozhodnutí informovat prostřednictvím jednoznačného a srozumitelného prohlášení (např. dopisu zaslaného poštou, faxem nebo e-mailem). K tomuto účelu může uživatel použít vzorový formulář odvolání poskytnutý níže, který je však volitelný. Pro dodržení odvolací lhůty stačí, když uživatel zašle oznámení o uplatnění práva na odvolání před vypršením odvolací lhůty. Rychlému vyřízení odvolání prostřednictvím e-mailu může uživatel napomoci uvedením svého jména, uživatelského ID

    Vzorový formulář odvolání
    (Rozhodnete-li se využít svého práva na odvolání, vyplňte prosím tento formulář a zašlete nám jej zpět)
    • K rukám společnosti Bigpoint GmbH, Drehbahn 47-48, 20354 Hamburk, Německo; E-mail: stop_en@customerservice-bigpoint.com
    • Tímto odvolávám(e) svůj souhlas s uzavřením smlouvy o zakoupení následujících produktů(*)/užíváním následujících služeb(*)
    • Objednáno dne(*)/obdrženo dne(*)
    • Jméno spotřebitele(ů)
    • Adresa spotřebitele(ů)
    • Podpis spotřebitele(ů) (pouze v případě oznámení poštou)
    • Datum
    (*) Nehodící se škrtněte.
     
    Naposledy upraveno: 6/11/22
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.