Ban na hru

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem kentik007, 24/10/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Tags:
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kentik007

    kentik007 User

    V takomto prípade to tu treba aj nechať mám pár kamarátov čo sa lognú a urobia toto iste. ešte nadrvím hangár čo to pôjde o chvilu tam bude všetko aj na leveloch full a dám to zrušiť(všetko na videu zakvačene na yt). Keď sa náhodou stane že ich zaplavia taketo emaili treba uviesť dôvod aspoň tie vlaky.. Však čo je aj taká voľba kopec war-kov predáva účty a to nie po jednom prečo maju tie vlaky :D Však im berú kšeft treba im kašlať na hlavu ako oni kašlali pár rokov na hráčov čo tu na tom nezarábajú ale hrajú.. To že mám zopár záznamov asi nepomôze tak dúfam že takéto a dalšie kroky donútia prísť toho papučkára do kancelárie a začať riešiť aspoň toto.. Potom tam môžno na tej hre nebude každý druhý "inžinier".. Alebo nám dáte sem Link na tie kolotoče nech je táto hra znova FAIR PLAY a toto neni plač ale začiatok boja tak ani neskúšajte tú vašu taktiku a na modov to platí tiež. Neporušil som tu nič a keď áno tak to rád pridám znova opravené nakoľko si to kopírujem pre istotu :D Ps: žiaden pve server hrať nebudem mne nestači cumlik do ust zahrat si jeden den tak to si zalozim private server pre seba a par kamaratov :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    kentik007 odpověď jsi už dostal od kolegy. Ani podpora hry jako poslední instance nemůže jen tak zabanovat účet, protože si o to někdo požádá. Tím že na původní dotaz ti bylo zodpovězeno, příspěvek bude uzavřen.

    LOCK.
     
    Punisher a -baghira2- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.