ban na meno

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem °»WΞBØ†Şєηηiη«°, 28/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý deň prosím nemohol by som dostat unban na meno ? ok už som sa poučil nevedel som že je to na ban bolo to prvý a posledný krat pls :/
     
  2. Korben

    Korben User

    ID účtu si mám vymyslieť ?
     
  3. sufusky

    sufusky User

    chtěl bych unban na jmeno dal jsem si jmeno killervole ja jsem ale nevedel ze za to dostanu ban omlouvam se chtel bych jenom unban na jmeno prosim :d
     
  4. Korben

    Korben User

    sufusky Prečítaj si môj príspevok v tejto téme.
     
  5. *****

    ***** User

    To sú také tie čísielká vľavo od tvojho levelu v "predhernom" okne.
     
  6. aha jasne sorry bol som odcestovany ...
    ---------------
    mozem to nejako napisat do pm ?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 3/7/14
  7. coolmen

    coolmen User

    Nechapu co teda chces?Cetl jsi prispevek moderátora?
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  9. tu to je :
    80024834
     
  10. Korben

    Korben User

  11. ako to ? raz som mal za menom B!TH!S to bolo jedine na nič iné si nespomínam za toto som dostal ban mal som to iste meno ako teraz+ to ...
     
  12. Korben

    Korben User

    Tak že si nepamätáš ani skratku a ani fajčenie a ako som tak pozrel , tak tvoju obľubu v skratkách neobišlo ani tvoje meno a priezvisko.
    Ja ti nick meniť nebudem a ani ti nezmením blokovanie zmeny nicku. Napíš si na podporu hry , možno ti to tam odblokujú.
     
  13. Logan

    Logan User

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.