ban na ucet ?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem SexiAndel, 2/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. SexiAndel

    SexiAndel User

    Zbirala jsem paladko,kdyz me to zniceho nic odloglo a od te doby se nemuzu dostat na učet.

    Nepouzivám nic!

    Tak se ptám co se děje,ani manzel se nemuze dostat na svuj ucet.

    Podpora není schopná odepsat!

    =((

    Toto nám to pise když se chceme prihlasit na nase ucty calmDown
     
  2. Spartakus

    Spartakus User

    Doporučuji dodat svoje ID. Jinak ti někdo sotva řekne co s účtem máš. :)
     
  3. SexiAndel

    SexiAndel User

    jak ho mám ale vedet kdyz se na ucet nemuzu dostat?
     
  4. Spartakus

    Spartakus User

    Tak to bude problém. Proto je doporučené mít ho někde zapsané. Nemáš například v PC nějakou fotografii svého účtu, kde by bylo vidět?
     
  5. Korben

    Korben User

    SexiAndel Podpora hry má na odpoveď 48 hodín . tak že na odpoveď si treba počkať. No ak nevieš ID účtu, tak im môžeš napísať svoje BIG ak si niekedy posielala SMS.
     
  6. SexiAndel

    SexiAndel User

    Ano fotku mám ale videt tam není,a smsku jsem taky posilala jen nevím ktere cislo je me a ktere manzela =D
     
  7. Spartakus

    Spartakus User

    tak se podívejte na manžela účet. :) Bude to to druhé. :)
     
  8. SexiAndel

    SexiAndel User

    neda se to cislo nejak zneuzit kdyz Vám ho sem vystavím =))) ?
     
  9. Spartakus

    Spartakus User

    ID se zneužít nedá. Já mám to svoje dole v podpise. :) BIG napište podpoře.
     
  10. Korben

    Korben User

    Telefónne a ani BIG číslo sem nedávaj. Neriešila si niekedy na starom fóre ban ? nedávala si tam niečo do súťaže ? Nepísala si niekde počet brán na získanie dizajnov ?
     
  11. SexiAndel

    SexiAndel User

    On ho má taky bloklý ale ID má ulozeno v PC,já bohužel ne, BIG Vám sem mohu vlozit ,možná i oba dva stejne bychom radi vedeli u obou učtu co se stalo =)
     
  12. Spartakus

    Spartakus User

    BIG sem nedávat. To na podporu.
     
  13. SexiAndel

    SexiAndel User

    Korbenku děkuji,nedavno jsem resila ze mi deti prodali Aegis takze ID jsem nasla v emailu takže zde je ID 76563220
     
  14. Korben

    Korben User

    Tak toto si už musíš riešiť na podpore, tam sa dozvieš čo s tvojim účtom je.
     
  15. SexiAndel

    SexiAndel User

    Já myslela že to dokažete i Vy =(
    -------
    Nu ale podpora neodepisuje kolem 4té psal manžel na podporu a stále bez odpovědi...
     
  16. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    SexiAndel, nepis vice prispevku pod sebe ale pouzivej tlacitko Upravit. Multipost spojen. Jinak ohledne odpovedi, kolega uz vyse napsal kolik casu ma podpora na to aby vam odpovedela. Takze te poprosim o trpelivost.
     
  17. Sentiero

    Sentiero User

    Tak teď už jen čekat.. podpora má na odpověď 48 hodin. Ber v potaz, že je víkend takže odpověď zřejmě nedostaneš hned jako ve všední den..
     
  18. Korben

    Korben User

    SexiAndel Odpovedať by som dokázal , ale tieto informácie o učte ti musí zodpovedať podpora. Ja ti môžem len povedať že účet je zablokovaný, ďalšie info ti môže napísať len podpora hry.
     
  19. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Autor sa dlhsiu dobu nevyjadril,takze si dovolim temu uzavriet.

    Uzavrete,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.