ban ? nebo kradez uctu ???

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem __**BENDER**__, 5/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dobry den ja bych se chtel zeptat byl jsem zabanovan za jakoby kradez nebo koupi uctu coz neni pravda a ted jsem se ozval na podporu ze bych rad ten ucet dostal zpet dal jsem do toho uctu dost poenez a ztravil u toho dost casu takze bych byl velice rad kdybych to dostal zpet ale odpovedeli mi ze tento ucet je napsany na jiny email tak bych rad vedel jak na to reagovat jestli to mam brat jako kradez uctu nebo co predem dekuji za odpoved pripadne pomoc s pozdravem BENDER
     
  2. *pursuer*

    *pursuer* User

    Na tieto veci ma pravo len podpora hry..na fore ti vedia poradit skor ohladne hrania a problemov v hre,ale konkretne s tymto ti tu nik nevie pomoct.Akurat by ta poslali na podporu hry,ale s nimi uz predsa komunikujes :) AK to tam nevyriesis,tak na fore urcite nie.
     
  3. |Oromë|

    |Oromë| User

    __**BENDER**__ Ved si dostal jasnu odpoved, ucet je spojeny s inym emailom a podpora s tebou bude komunikovat len cez ten aktualny co je sparovany s uctom. Nemozes predsa cakat, ze sa s tebou bude niekto bavit ked pises z cudzieho mailu. A netvrd mi, ze nemas udaje od toho mailu, zmena emailu je mozna len ak ju potvrdis cez stary email.

    Neviem co si stvaral na ucte, ale urcite ti nepreskocil na iny email len tak sam odseba.
     
    *Firefox1* a Jessie tohle ocenili.
  4. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    OT post smazaný, řešení banů má svoje pravidla a patří do sekce Chat. Vytvoř si prosím žádost dle pravidel, a rovnou tam i napiš co tvůj nick znamená.

    Vzorový příklad vkládání o řešení bannů na chatu
     
    -baghira2- a Jessie tohle ocenili.
  5. Korben

    Korben User

    OT posty zmazané a povinné čítanie. Jak správně přispívat na forum
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Myslim, ze tu nie je nic k rieseniu, kedze tieto veci sa na fore nedaju riesit a hrac uz komunikoval s podporou.

    Uzavrete,LOCK!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.