Ban učet

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem »»ToMካ«_18l-v-l, 22/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den,ctěl bych se zeptat jak je možne že ještě někdo hraje kdo měl 3 učty zabanovaný na furt udělá si novej učet a zas hraje to je povolený ?
     
  2. Ale musí začínat od začátku, ne? To je samo o sobě trest. Musel by dostat ban na IP a i to si může změnit :D.
     
  3. :/ ale problém je v tom že má eště jeden učet sice slabší než ty oředchozí ale pořád na něj nemám :(
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    »»ToMካ«_18l-v-l- tak na sebe popracuj,ak chces byt lepsi.my ti v tom nemame ako pomoct a co sa tyka banov,tak ak hra na dalsom ucte poctivo,tak preco by nemohol hravat?Ak mu boli zabanovane ucty,tak dovod na to urcite bol.
     
  5. Myslím, že už ti rozumím. Ale asi by šlo o téma, které se tu nesmí řešit. Pilně hraj, zesil a dostaň ho. Držím ti palce. Nebaví mě lovit, ale zjistil jsem, že spoustu "lovců" dávám v sebeobraně. Někdy dáš i silnějšího díky taktice a tak.
     
  6. ok já nevěděl kam to dát tak jsme šel jsem tak ale i tak díky :)
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    »»ToMካ«_18l-v-l - o hracov sa strata system,takze sa netreba bat,ak hra poctivo,tak nech teda hra,ak nie,tak ho chyti system a pochybujem,zeby taky clovek,co prisiel o par uctov,chcel prist o dalsi.

    Uzavrete,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.