Podpora Ban za 10 sestřelů(Pushing)???

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ZOHAN, 27/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. ZOHAN

  ZOHAN User

  Dobrý den.
  Může mi zde kdokoliv vysvětlit, jak mohu dostat ban na účet za 10 sestřelů jednoho hráče i když jsem ho sestřelil v krátkém čase(3 minuty).
  Byla to válka, jednoznačně na podpůrném programu, opravoval se na cizím portu a vylétával ihned na stanici na 5-2.
  Podotýkám, že jsem měl za jeho sestřely plnou odměnu a mou osobu jen zajímá, kde je v pravidlech napsáno, že nesmím střílet hráče opakovaně nebo po sobě, když mám za jeho sestřel odměnu?
  Nebylo to při žádné akci a určitě jsem nesplnil nějaký úkol a zcela určitě jsem s tím hráčem nekomunikoval, když je to válka?
  Na druhou stranu jsem potom sestřelil hráče 25x po sobě za 11 minut a podle podpory se nejednalo o pushing a prý vůbec nevadí, že tento hráč spadá pod cizí podporu.
  Takže česká podpora má na své hráče ''interní'' předpisy vyhodnocování pushingu a cizí podpory mají jiné interní předpisy i když hrajeme všichni stejnou hru od jedné společnosti?

  Může mi to někdo kompetentní nějak osvětlit?
  děkuji
   
 2. qld__

  qld__ User

 3. ZOHAN

  ZOHAN User

  GE-2 - oba zabanované účty původní cz1, ten třetí nezabanovaný (25 sestřelů) je odjinud, jak server, tak podpora, ale hraje na ge-2.
   
 4. ZOHAN no asi si tě někdo vyhlídl, mě tu přijde, že se tu mstí hráčům jen tak.
  No tak jako ted si říkám to je vrchol hry. Proto už ani nelovím.
   
 5. qld__

  qld__ User

 6. Punisher

  Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  ZOHAN - bany za pushing dava podpora hry. Pokial ti zabanovala ucet, dosiel ti o tom email, tak to musis s nimi riesit. Pokial chces riesit podla teba neadekvatny pristup podpory, tak si napis do sekcie chat a moze sa tomu povenovat niekto, kto ma nieco s podporou. Forari tam nie su, tak sa to tu zial zbytocne pytas.

  LOCK!
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.

Sdílet tuto stránku