Podpora Ban za pushing

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Ballet, 26/8/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ballet

    Ballet User

    zdarec.. dostal som ban za pushing ale neprišiel mi mail o tom že na kolko dní..spam,schránka nič..
    Id neviem len meno Dedek-ßullet
     
  2. Fajn, že už trestá za pushing, což je konečne jen a jen dobré.
     
  3. Ballet

    Ballet User

    rozumná odpoved od AT by ma viac potešila..
     
  4. ZOHAN

    ZOHAN User

    Neznáš své ID? Povinné čtení:

    Pravidla pro bezpečnost Vašeho herního účtu

    Jak zabezpečit co nejlépe svůj účet?

    Hráč je povinen znát své id herního účtu právě pro takové případy.
     
  5. Ballet

    Ballet User

    další miss ;) ja chcem vedieť na kolko dní mam ban za pushing..aj ked mi ticket neprišiel na mail...
     
  6. Arya

    Arya User

    ID je identifikacni udaj k hernimu uctu. Na podpore tezko zjisti o jaky ucet se jedna a tim padem na jak dlouho mas ban.

    Psal jsi na podporu, prisla ti automaticka odpoved?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. ZOHAN

    ZOHAN User

    Ballet,
    Jelikož znám někoho, kdo dostal teď během akce ban za pushing a je-li to tvůj první přestupek, tak to vidím na ban pouze asi a jen 30 dní?
    Opět povinné čtení pro komunikaci s (cenzurováno) :
    /BIG účtu
     
  8. Ballet

    Ballet User

    písal som na podporu a nič mi neprišlo... pozeral som mail a nič viem čo je to ID viem že sa to má ukladať no neuložil som si to..som tiež len človek
    -----
    asi mam ID: 170667811
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 26/8/19
  9. Arya

    Arya User

    Neprisla ti ani automaticka odpoved? V tom pripade napis na podporu skrz tento formular https://www.darkorbit.com/index.es?action=support a zadej tam jiny e-mail, nez ktery jsi zadaval pred tim. Napis jim tam ID a radeji i BIG cislo a vyckej 48 hodin na jejich odpoved. Systemova odpoved by ti mela dorazit v radu nekolika minut.
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Kedze sa autor temy uz viac neozval, tak zrejme svoj problem vyriesil s podporou hry.

    LOCK!
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.