BAN?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem †††La_Diablo†††N☆Đ™, 28/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Prosím o pomoc, z ničeho nic se nemohu dostat na účet a tím pádem ani na ID. Už mi to pár týdnů nejde a jsem z toho nešťastný, jestli je to na straně BP tak by mě měli sami informovat o co jde ne?
    Nevím co mám dělat :(
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  3. Ano píšu až teď protože na podpoře mi píší furt dokola to samé, že mi bez ID nepomůžou, myslel že aspoň přes email to dohledají. Proto píši sem se žádostí o pomoc, pač už nevím co mám dělat.. Děkuji za ochotu
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    †††La_Diablo†††N☆Đ™ - no treba vediet svoje ID alebo BIG cislo,inak ani podpora hry nevie dohladat,ze o aky ucet ide.V takychto pripadoch je dobre mat vzdy niekde skopirovane ID,pripadne ak si bol na starom fore a riesil ban alebo nieco,kde by mohlo byt tvoje ID alebo napisal predtym na podporu hry,zeby si mal v emailoch uvedene svoje ID alebo BIG cislo.
     
  5. Crystal

    Crystal User

    skus si este prezriet email, ak si nakupoval povedzme cez kreditku teoreticky by sa mal dat dohladat ucet cez ID transakcie nie? , vzdy mas v maily totiz potvrdenie o platbe
     
  6. Belgam

    Belgam Guest

    To je tezke kdyz hrac nenapise ani presny nick a uz vubec ne server. Bez ID nebo BIG cisla na podpore nepochodis.

    Jinak kdyz umis psat jak dobytek, tak pak se nediv ze nemuzes na ucet.

    LOCK
     
  7. Belgam ale já napsal svůj nick, server i email.
    Crystal díkas za radu, možná jsem to dohledal v mailech.
    Díky všem za pomoc
     
  8. Belgam

    Belgam Guest

    Ja ti taky dal odpoved a proto neni co resit.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.