Ban

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem biggerkiller, 11/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ID: 34350125
    Ahoj, dnes dopoledne jsem se na chatu nechoval zrovna slušně (a taky toho dost lituju). Za účet baty77 jsem si udělal srandu ze sexuální orientace Belgama, ale moc se za to omlouvám...

    Ale abych nechodil kolem horké kaše. Prosím adminy a mody (a hlavně Belgama) aby mi prominuli mé neomalené a urážlivé chování... Prosím adminy o unban účtu (když ne, tak aspoň prosím, abyste mi řekli, na jak dlouho ten ban bude). Já slibuji, že už to víckrát neudělám. Přecijen ban na chat bych pochopil, ale ban na účet je trochu krutý trest. Klidně mi dejte ban na chat (ale prosím ne code 0), ale na účet je to pro mě trochu kruté...

    Ještě bych se chtěl samostatně omluvit adminovi jménem Belgam, jelikož jsem si udělal nepěknou srandu z jeho sexuální orientace. Belgame, prosím, neber to osobně, měl to být jen ,,pokus" o vtip... Rád bych to, co jsem napsal ráno na chatu, radši ani nenapsal... Doufám, že jsi to pochopil...

    děkuji, Baty77
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    biggerkiller - ban na ucet musis riesit s podporou hry: Kontaktní formulář na support

    Unban na chat si mozes podat do spravnej sekcie: Chat
    Podla pravidiel: Vzorový příklad vkládání o řešení bannů na chatu

    Myslim si,ze je jasne,preco si obdrzal ban a pochopil si to aj sam.Robit si srandu z cloveka,co sa denno denne snazi pomahat hracom a dohliada na dodrziavanie poriadku na fore,chate,atd..tak to si uz kapánek prehnal.Chcelo by to trosku si vstupit do svedomia.Zartovat takto mozes niekde vonku s kamosmi a nie verejnom chate z osoby,ktoru nepoznas.

    Uzavrete,LOCK!
     
  3. Korben

    Korben User

    biggerkiller Už len samotné sexuálne narážky v hre , nie sú povolené a už vôbec sa netoleruje napádanie moderátorov a administrátorov, tak že si na to na budúce spomeň ak budeš niečo písať.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.