ban

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -Mates10-, 25/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -Mates10-

    -Mates10- User

    Dobrý den můžu se vás zeptat co mám dělat když mi dnes skončil na jedné postavě ban a neodbanovali mi to ban jsem dostal 26.7. na 30 dní na oběd a už by mi to mělo jít prosím pomozte
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  3. -Mates10-

    -Mates10- User

    ban na ůčet a dneska mi ten ban měl už skončil na podpoře mi psali že je na 30 dní
     
  4. Belgam

    Belgam Guest

    A napsal jsi si na podporu ,aby ti ucet pustili?
     
  5. -Mates10-

    -Mates10- User

    Jo psal jsem ted mi odepsali že mi prej zítra pustí ale nevím proč když mi dneska na oběd skončil už
     
  6. Timanris

    Timanris User

    Tak proč to řešíš, když ti napsali, že to zítra půjde. Třeba jsi si těch 30 dní jen blbě spočítal..
     
  7. No špatně to nespočítal dneska to je od 26.7 30 dní,ale jinak je pravda že když mu z podpory na psali že ho pustí zítra tak není co řešit když vydržel těch 30 dní tak pár hodin už ho nezabije myslím.
     
  8. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Ja si taky myslim ze tady uz neni co resit, z podpory jsi odpoved dostal, dneska mas posledni den banu a do zitrka uz to snad vydrzis.
    Zodpovezeno, LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.