bany

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem .georgee.-POKR-, 7/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ahoj,potreboval bych vedet jednu vec,nekoho upozornim že hraje nečistě a než mu to stačim dokazat a adminum taky tak mam ban,neslo by nejdřiv aby se admin zeptal na důkazy a až poté dával bany?a pokud tu neni admin na to aby to řesil tak podle me nemuže davat bany protože ty taky dava aniž by vedel zda je to pravda nebo lež dekuji za odpoved.
     
    tomixon tohle ocenil(a).
  2. »vojta«

    »vojta« User

    je to v pravidlech, nesmíš nikoho obviňovat z nečisté hry a moderátor se s tebou nebude na chatu hádat, jestli někdo něco povolenýho používá, to by pak nedělal nic jinýho, než řešil jestli někdo hraje čistě nebo ne a od toho na chatu není

    pravidla hry a chatu
     
  3. Ale hlavně, moderátoři a administrátoři používání nepovolených programů nemají na starost, to dělá systém, tolik důvěry zas nedostali :D, takže to nemůžou ani potvrdit, ani vyvrátit, ani řešit. Pokud si nečistou hrou myslel toto. Starají se o vulgarismy na chatu a fóru, urážky, rady a běžnou pomoc hráčům. Závažnější věci řeší podpora hry. (doufám, že to píšu správně, že to není zavádějící :D, mimochodem, už jsem za to měl ban taky :eek:)
     
    .georgee.-POKR- tohle ocenil(a).
  4. citát zmazaný

    ja vim ale pokud ji nemužou potvrdit ani vyvratit tak jak zato mužou davat ban ten taky davaj bez dukazu že tomu tak neni,takže je to to same zaco dali ban me
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 8/5/14
  5. Já jsem sice psycholog a těm věcem od provozovatelů serverů nerozumím, ale pokud nejsi od DO, těžko můžeš tu nečistou hru dokázat. A v tom případě jde o nepodložené obvinění :D. Včera mě hráč prostřílel štíty 675 000 x5 (skill spectrum), a přesto že vím, že to nejde, nechávám to na systémové kontrole, aby ho chytla a dala perma ban. Většinou ale 5 minut do něčeho kopu :D. To je asi tak všechno, co s tím můžu dělat :mad:.
     
  6. tomixon

    tomixon User

    Ja mam perma ban na chat a to sem ho ani nepoužíval.:D
    Takže si nemusíš stěživat, nepomaha to.
     
    Naposledy upraveno: 8/5/14
  7. Kubino

    Kubino Guest

    Tu ide o to, že hráč to nemá ako dokázať. Nejaké čísla štítov či video nie je u BP považované za relevantný dôkaz, takže ako by ste to dokázať chceli?

    Ako tu bolo povedané, o to sa stará systém a administrátor to nemá ako ovplyvniť.

    Ešte nejaké otázky než to tu zavriem?
     
  8. Logan

    Logan User

    A ban obdrzis akurat tak za obvinovanie a to, ze si niekoho obvinoval Ti moderator chatu dokaze velmi lahko ;)
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Autor viac nereagoval.Navyse dalej nie je co riesit,kedze tema bola dostatocne zodpovedana.

    Uzavrete,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.