barevné označení letounů

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem |||EVUL-TURK|||, 4/7/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jak nebo čím se dělá aby jak je normálně třeba IIIIIII(6) tak aby ty písmena byly barevné? :O mám i funkční designy a nic :O :D
     
  2. Chuck

    Chuck Guest

    Aboj, aby boli červené, tak musíš mať Havoky. Aby boli modré, tak Herkuly a oranžové Sparťany alebo Démon.
     
  3. démona mám silver demon a stejně nic o_O :D i když jsem ten druhý vizuální odejmul a letěl pryč tak žádná změna barvy :D o_O :/ a co je havok herkul a sparťan? :D
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  5. aha oukej :D a jaký je ještě rozdííl mezi zapnutýma a vypnutýma letounama? :D :O
     
  6. Warden

    Warden User

    |||EVUL-TURK|||: Předpokládám, že myslíš zapnuté a vypnuté zobrazení letounů v konfiguraci. Pokud ano, pak jen vizuální, po funkční stránce se nic nemění.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. ano přesně :) já jen detail tam bylo psané že když to mám vypnuté tak se mi zobrazí barevné "písmena" u letounů,když mám zapnuté tak se to neukazuje? :) díky moc
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    |||EVUL-TURK||| - prave som si zapol zobrazovanie aj mojich stihaciek aj stihaciek celkovo a ostali mi farebne pismena ;) Samozrejme len ked vlastnis aj designy, ktore davaju bonus a nie len vizaz.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. super díky :)
     
  10. Warden

    Warden User

    Takže téma považuji za vyřešené a uzavírám je.

    Ať se ti daří ve hře.

    LOCK
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.