Barva pro lasery LF-4

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Lord_Scorpion, 14/11/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Jste pro, aby kompletní sada laserů LF-4 měla také svou vlastní barvu střelby? (stejně jako má LF-3)

  1. Ano

    266 hlasy(ů)
    90.2%
  2. Ne

    29 hlasy(ů)
    9.8%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. no nylo by to na skoduale jak barva tak i tvar teda lepsi by byla tlouskaze by byla silnejsi jak normal
     
  2. Já souhlasím, je to sice jen barva, ale každé barevné obohacení hry je ke něčemu ;)
     
  3. Badmaniak

    Badmaniak User

    Tak nevím co řešíte, kdo má více jak 20 LF4, pokud je používá vhodně, tak je to poznat červeným laserem. Teď už je full každej, ale dřív se dal poznat ten co něco má podle toho, že už nestřílel modře. :)
     
  4. barvu meli zavest hned po zavedeni lf4 lf3 je obycajný leser ktery ma specialní barvu ale lf4 je specialni leser ktery ma obycajnu barvu trosku pri jeho zavedeni asi na to zapomeli a kdyz to dali do hry nechali to uz tak ale cim bud vetsi odezva na to tak to asi zavedou pravdepodobneji
     
  5. a proc furt jinou barvu co treba je udelat ze ty leaser lf4 by byla o neco tluščí myslim tim kdyz mas plnou lod;)
     
  6. TRIXT

    TRIXT User

    Y*o*D*i*A*k*: Tloušťka již dnes rozlišuje hráče jenž mají udělaný profil na hráče. Tím, že by tloušťka rozlišovala i typ laseru by se to hodně zamotalo. Barva je lepší nápad.
     
  7. tak kdyz ne tloustku tak navrhuji barvu tyrkysovou na lf4 je to spojení barvy Modre a zelene co ty na to TRIXTE:p
     
  8. Sentiero

    Sentiero User

    No já jsem jednoznačně pro změnu barvy.

    Ale myslím, že by to chtělo něco trochu víc originálnějšího :cool:
    (zleva doprava x1, x2, x3, x4, rsb)

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    Jsem si jistá, že tahle změna by všechny hráče překvapila, BP by se ani nemuselo obávat negativních reakcí, protože hráči by se úžasem nezmohli ani na slovo :D

    P.S.
     
  9. Badmaniak

    Badmaniak User

    Jasný, duhový lasery už máme (easteregg), tak proč ne ještě něco přihřátějšího. :D
     
  10. Koukam že jen kritizujes a sam na nic neprijdes.a myslim ze barva leaseru zrovna z tebe chlapa neudela :p
     
  11. A nakonec to dopadne tak že LF3 seberou barvu a dají ji LF4 :D
    jinak jsem pro i obyčejná barva dokáže oživit hru :)
     
  12. *pursuer*

    *pursuer* User

    Presne tak,ked uz nechcu dat novu farbu pre LF4,tak by to mali vymenit s LF3.Ze bude strielat modrymi a na x3 zelenymi.Mne sa tie farby ovela viac pacia ako cervene,co este aj najpodradnejsie lasery strielaju tou farbou no.Je to banalita v hre,ale myslim,ze by to bola velmi prijemna zmena pre hracov a z hladiska vizuality pekne spestrenie. ;) Neviem,ci by s tym suhlasili aj ostatni hlavne hraci s full LF4.
     
  13. -baghira2-

    -baghira2- User

    *pursuer* máš pravdu. Osobne s tým nemám problém, takže súhlasím.

    EDIT:
    Ħũŗĕį žltá je príliš oslepujúca a bolia z nej oči. Modrá je omnoho viac vhodnejšia.
     
    Naposledy upraveno: 1/4/17
  14. Ħũŗĕį

    Ħũŗĕį User

    Podľa mňa by bolo najlepšie keby full LF-4 strieľali žltou farbou, žltá sa mi k tomu najviac hodí :D
     
  15. Barva je uz pase ale sila by byla lepsi hodne tluste leasery uz jsem to tu nekde psal
     
  16. smoki170

    smoki170 User

    na tohle téma těměř nikdo neodpovídá a já nvm proč je to dobrý nápad ale nvm co se tu deje že tady nikdo není
     
  17. Badmaniak

    Badmaniak User

    Protože je to staré téma a asi už to každý vzdal. a Nevím jestli bylo vůbec BP posláno. :)
    Každopádně prohození barev by byla dobrá věc. Jenže už asi hodně špatně proveditelná.

    Teď, když už máme asi 10 druhů LF4 laserů, je těžké nastavit, jaké kombinace by měly mít barvu a jaké ne. Navíc stejně to každý řeže RSB a X4 dneska, takže ta barva tam je stejně stejná. :)
     
  18. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.