Zpetná vazba Battleray.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Drift1, 13/2/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Drift1

    Drift1 User

    Tak jsem to prolezl celé ale nenašel jsem nic o diskuzi,pravděpodobně jsem hledal špatně.
    No tímto tématem chci přispět s ostatnímy hráči k novým poznatkum.
    První věc kterou jsem si všiml že je uplně stejné chování hráču u battleraye jako bylo doposudJak říkala moje babka,gumu nezměníš,..druhá věc za povšimnutí taky stojí za to-MINY! to je uplně parádní když už je skoro dole a bum...hned máte o polovinu méně života nebo štítu.:D...jinak zpracování a pohyb je podle mne docela dobré.Uvidíme jak se to časem porovná.
     
  2. Korben

    Korben User

    Drift1 Je od teba pekné že si všetko skontroloval a vytvoril si túto tému. Na to predsa je diskusný kútik. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Já si myslím, že tu aktualizaci k beatleray ani nemuseli přidávat. Teďka jsem šel najít tu deadly beatlera a doufal jsem v nějakej challenge. Ale dopadlo to tak, že jsem ji sundal x2 a neubrala mi ani půl konfy. To už ani nechci vidět jak slabý jsou ty na pirátech :D
     
  4. Foяmi

    Foяmi User

    Neměly být za sestřelení Deadly Battleraye nějaké 3 nové úspěchy?
     
  5. 123812

    123812 User

    Foяmi no měly, ale žádné jsem nenašel :)
     
  6. Jsou 3. V oddělení destrukce. Za 5, 25 a 50
     
  7. 123812

    123812 User

    Jo už to vidím :) Dík
     
  8. Foяmi

    Foяmi User

    Děkuji Master.
     
  9. Kubino

    Kubino Guest

    Osobne ma zmena dosť potešila, úlohy na battla hotové za cca 20 minút. Je dostupný všetkým ako to malo byť od začiatku, odmena stále fajn, tu sa nedá nič vytknúť.
     
  10. 123812

    123812 User

    Neví někdo jaká je odměna za toho Deadly? :)
     
  11. loputa97

    loputa97 User

    Úryvek z DO Bible:
    Co mi přinese zničení Deadly Battleraye?

    Za zničení Deadly Battleraye získáte kromě hodnotnějších odměn také tři nové úspěchy.

    Jestli je něco podrobnějšího nevím, toto je jediné, co jsem našel ;)
     
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.