Návrhy Bazar nepotřebných věcí

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem K-A-R-E-L, 13/8/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Bazar ano či ne

  1. Ano

    60 hlasy(ů)
    61.9%
  2. Ne

    37 hlasy(ů)
    38.1%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. PaiMei

    PaiMei User

    To tedy znamená, že pokud nedostanu něco zadarmo, tak budu nepoctivý? To je totiž přesně to, co jsi napsal. To je bol dnešní doby, natažené ruce a otevřená huba.

    Musel jsem to takto napsat, omlouvám se :D .
     
  2. K-A-R-E-L

    K-A-R-E-L User

    Ahoj,
    já vím, ale svět se mění, já hraji hned od začátku CZ1 a když nebyl skylab, raketomet ani další věci, atd. tak jsi měl jen 8 irisek, plnou loď LF3 a štítů a byl jsi full. Byl jsi FEG bez větších potíží do několika měsíců, ano plno hráčů pak nemělo další výzvy a se hrou sekli, ale trvale chodili další a další nováčci, kteří si sem tam něco zaplatili, atd. a byly za pár měsíců také FEGové - systém fungoval znamenitě. Pak se to změnilo (přidáním nových věcí jen za uridium se to logicky zdražilo) a proto dle mého názoru hra nové hráče už tolik netáhne. (stojí to hodně usilí, času a peněz a to se dnes už asi nenosí).
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. PaiMEi a proto u nas v klanu to mame vyreseno jednoduse prijdes do klanu samozrejme do akademky hlavni klan nenabira :) dostanes prispevek coz je ubohych 5 M kreditu a ukaz se co je v tobe nacelnik akademky a zaroven zastupce nacelnika v hlavnim kalnu zapisuje stav bz kazde pondeli a kazdy tyden v pondeli posila statistiky klanovou zpravou . Pokud hrac nahral minimalne 3 % bz ma narok na odmenu ve forme kreditu pokud ne tak smolik takze je to v podstate takova vychova a zadarmo nic :)
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.