Bedny na Lf4 vs. Kappa

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Spartakus, 12/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Kappy, nebo bedny?

Anketa uzavřena 19/6/14.
  1. Kappy

    7 hlasy(ů)
    63.6%
  2. Bedny

    2 hlasy(ů)
    18.2%
  3. Kombinovat

    2 hlasy(ů)
    18.2%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Spartakus

    Spartakus User

    Zdravím. Chtěl bych získat pár LF4. Mám v plánu koupit během MHH okolo mega Urka + Slevový balíček Ale nevím, jestli za něj stavět Kappy (poslední dobou dostávám jen nic), nebo bedny, kde jsem mám skóre asi tak 1x Lf4/150 beden. Za předpokladu dvojnásobné akce na LF4.
    Je mi jasné, že z Kappy můžu dostat i Herculy a Booster, čest, zkušenosti, ale prostě na ní mám smůlu (posledních 5x Kappa 4x nic, 1x Herkules). Zkoušel jsem i Epsilon a z ní také prd.. Děkuji za rady. :)
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Spartakus - ja by som ti odporucil kappy,pretoze tam ti moze aj herkul padnut,takze to budes musiet tak ci tak robit,ked budes chciet herkulov.Navyse z nich ti padnu kluce,ktore mozes pouzit a myslim si,ze je jedno,ci je akcia na LF4 alebo nie,ja som ich nasiel mimo akcie ;)
     
  3. Spartakus, vzhledem k tomu, že i z Kappa tak i z beden je to jen o náhodě, tak si myslím, že ti nikdo nemůže po pravdě odpovědět. Ale pokud ti v posledních pár Kappa nedošla, tak by se podle pravděpodobnosti mohly sypat :D. Mě nechodí ani havoc ani herkul a ani LF4 :(
     
  4. Spartakus

    Spartakus User

    Já jsem to posledně nakombinoval z kapp nic, a z cca 200 beden 2 Lf4.
    Když jsem s Kappama začínal tak z 1 nic, pak herkul, asi 4-5 Lf4, 2x Herkul a potom dlouhá škála nic. Mám na kontě Kappu 16x. Ostatní vybavení mám. Potřebuju už jen Herculy a LF4 a pár ptákovin do petky.
    -----------------------------
    Nakonec jsem se rozhodl, že to přece jen budu kombinovat. I tak děkuji za názory a prosím o uzavření tématu. :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 21/6/14
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Spartakus - nepis prispevky pod seba,ale pouzivaj funkciu UPRAVIT.
    Multipost spojeny.
    Na ziadost autora uzatvaram diskusiu.

    Uzavrete,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.