Chyby Bedny z NPC

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ViribusUnitis!, 2/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Proč nepadají zelené bedny z NPC , nebo se nezobrazují? Mám windows 8.1 ,prohlížeč mozilla
     
  2. loputa97

    loputa97 User

    ViribusUnitis!
    1. Nedodal si ID a server
    2. Jak si zjistil, že nepadají ? I když sestřelíš 1000 npc a nepadne bedna, tak pořád nemůžeš říct, že bedny nepadají ... ;)
    3. Nevím, jestli se dá vypnout zobrazování beden ...
    4. Zkus logout, vymazat MEM a další pomocí CC Cleaner, potom zrestartovat PC a sestřelit za spoustu NPC, třeba to už předtím zkrátka jen nechtělo padat :rolleyes:
    5. Zkus jiný PC i internet a napiš kde je chyba (internet, PC, DO) :)
     
  3. Drift1

    Drift1 User

    To jsou mi odpovědi...nejjednodušší bude jednoduchá udržba ale po vlastní zkušenosti kdy nepadají z npc ani mne si myslím že je to stále dané,,stranou,, aby mohli dokončit a doladit vše na novém klientovi.
    P.S-na mapách je bedýnek dost,nemusíš čekat na npc :D
     
    ViribusUnitis! tohle ocenil(a).
  4. Spartakus

    Spartakus User

    Upřímně řečeno by místo bedýnek mohli padat alespoň boxíky, ale často nepadne vůbec nic. Nikdy se mi nestalo aby 4x za sebou padla bedna. Dnes se mi stává, že 4x za sebou nevypadne nic. Je to opruz... :(
     
    -baghira2- a ViribusUnitis! tohle ocenili.
  5. Kubino

    Kubino Guest

    Toto je chyba, kt. je v hre pomerne dlho a čaká sa na odstránenie. Ono naozaj z NPC niekedy nevypadne nič, v tom prípade to mala byť bedňa, kt. nezobrazí.
     
    ViribusUnitis! tohle ocenil(a).
  6. 555m555

    555m555 User

    tak tak to už je tu aspon měsíc,chyba není u hráčů,takže čistit nemusíte :D
     
    ViribusUnitis! tohle ocenil(a).
  7. Spartakus

    Spartakus User

    555m555 čištění je užitečné, takže určitě čistit, ale je pravda, že tady moc nepomůže. :)
     
  8. Mimochodem stává se mi, že nevypadne žádný box ani ze sestřeleného hráče.
     
  9. To už patří ke hře:)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.