Beta gate

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -wariot-, 27/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -wariot-

    -wariot- User

    Hojte,chcem sa spytať na beta branu kde mi chyba 1 čast na dokončenie,vyhodil som tam už 250 EE+ a branu ne a ne dokončit jedine som ziskal 2 časti do alfy a 2 do gammy ,viem že posledne časti idu ziskat tažko,no nepadaju ani multi aplikatory,spočital bych je na 1 ruke.
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -wariot- - ale padaju urcite multiplikatory,ked nepadnu nove casti bran,po kolkych uderoch to davas?
     
  3. Sentiero

    Sentiero User

    Ahoj,
    když stavíš 3 brány najednou tak je těžší postavit právě tu bránu,kterou chceš a ještě k tomu když ti chybí poslední dílek.
    Když stavíš jen jednu bránu (zeta apod.) tak ty dílky padají líp,protože nemáš 3 brány (možnosti),který by ti mohly padnout..

    A pokud ti nepadají dílky,tak ti určitě padají multiplikátory...Po kolika EE klikáš?
    Doporučuju klikat po 1, tak abys mohl multiplikátory aktivovat, když ti má padnout dílek do brány tzn. dostaneš třeba 4 dílky bran najednou..
     
  4. -wariot-

    -wariot- User

    Daval som to po 1 uderu vždy, aby som mohol vždy aktivovat multi,problem je ale že
    aplikatory vôbec nepadaju,afu mam 25 časti gammu 49 časti,dost nato aby multiaplikatory padali.


    Klikal som to v takom štyle ,som na 4-2 nazberam 5-10 EE vyklikam v GG,zas nazberam 5EE relognem GG aby som zas mohol použit EE,atd.može byt vtom skryty problem,že mi tu poslednu čast da od určiteho počtu EE,no ja to pokažde zrušim relogom ?
     
    Naposledy upraveno: 27/8/14
  5. Kubino

    Kubino Guest

    -wariot- padanie dielov je úplne náhodne, t.j. je jedno koľko si už vyklikal. Netreba to však vzdávať a a treba tráfať tie multiplikátory.
     
  6. Sentiero

    Sentiero User

    Nezáleží na tom,na jaké mapě klikáš nebo jestli dáš relog...

    Tady je to spíš o náhodě a o štěstí. Já mám třeba postavenou alfu a gamu a chybí mi 10 dílků do bety a zrovna včera jsem vyklikala cca 200 EE a z 10 dílků co mi chybí mi nepadl ani jeden, jen hromada multiplikátorů..
    Takže nevěš hlavu a stav dál,však on ten poslední dílek padne..;)
     
  7. Teď jsem proklikával, protože jsem potřeboval Gammu, abych si připravil všechny brány na Kronosku ..

    a padla 2x celá Alfa, 1x celá Beta .. a zůstala mi tam druhá Beta vyset taky na 47/48 a dřív se dokončila Gamma .. tak uvidíme jak mě tam ten jeden dílek potrápí .. ale brány jsou vážně o štěstí, ke konci klikat hlavně po jednom, mít trpělivost a hlavně štěstí .. :)


    EDIT:
    Tak mi to šéfe nedalo a zkusil jsem co mě to bude stát .. poslední dílek Bety 23660 / 70 = 338 kliků

    + cca 15 dílku Gammy a 10 Alfy
     
    Naposledy upraveno: 27/8/14
  8. a ja mam opak problemu mne nejak rychlo idu brani ako bi DO citalo mislienki lebo mislel som na sab a dostal som ho mislel som na branu alfa dal som 5X energia a boli tam dve casti brani alfa:D ale mne sa malokrat stava ze nedostanem branu ale stava sa too_O
     
  9. -wariot-

    -wariot- User

    Ahoj tak konečne po úmornych 2 dnoch a niečo som našiel posledny diel bety,piše však tam životy 0,musim si nejake kupit ?
     
  10. Zafod

    Zafod User

    0 životů to píše pokud GG nemáš postavenou. Jsi si jistý že máš bránu postavenou? Umístil jsi ji na mapu (připravit skok)?
     
  11. Korben

    Korben User

    -wariot- Podľa toho čo vidím, tak bránu máš spustenú a máš tam všetky 3 životy. Niekedy treba urobiť aj reset stránky.
     
  12. -wariot-

    -wariot- User

    už je to ok,musel som branu umiestnit na mapu až vtedy mi opravilo na 3 životy. Umna zodpovedane.
     
  13. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Tak tedy povazuji za vyresenene, LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.