Beta odmena

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Anti«-»NORMAL«RTFM», 18/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Práve som dokončil bránu a zaskočila ma česťová odmena,dostal som za ňu pozoruhodných 467.500 . Neviem sa k tejto hodnote dopracovať ako počítam tak počítam nevychádza mi to.

    Základná hodnota je za betu 200K česti.
    Mal som 70% Booster + 10% desing + PP 25% (neviem či mám rátať aj nemilosrdný I. to potom dáva 33%) = 105% booster do odmeny. Z čoho mi vyplýva,že som mal dostať 410K česti. Neviem či používam správne výpočty. Ak si to vypočítam z odmeny čo som dostal tak to vychádza na 133,75% booster a neviem ako sa k tomu číslu dostať.
     
  2. Ne, vychází to dobře, procenta jednotlivých bonusů se nesčítají ale násobí, tj. 200.000*1,7*1,1*1,25*= 467.500 ;)
     
  3. Kubino

    Kubino Guest

    Tak niekto ma obehol :)

    Má autor ešte nejaké otázky?
     
    ❦Čοlεκ❧ tohle ocenil(a).
  4. Zaujímalo by ma ako prišiel k tým číslam a ak by sa dalo aby napísal podrobný postup.
     
  5. jednoduše: bonusy boosterů se sčítají, takže 50% booster na čest+dvojitý booster 20%= 70% booster na čest, tj. ve výpočtu 1,7. A další bonusy už se mezi sebou navzájem násobí- 10% desing, ve výpočtu 1,1., atd...,dál doufám že už to pochopíš :)
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Anti«-»NORMAL«RTFM» - uz to je teda jasne?
    Samozrejme moze sa stat,ze je nejaka akcia,kedy hrac obdrzi viac cti ako je napriklad pri vyhratom SB obcas ;)
     
  7. Už mi to je úplne jasné :) Toľko rokov mám odlietané a toto som nevedel. Ďakujem,že ste ma niečo nové naučili o tejto hre. :)
     
  8. Kubino

    Kubino Guest

    Zodpovedané, LOCK
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Anti«-»NORMAL«RTFM» - to je super,ze sme ta nieco nove naucili,aj ked to hras uz roky :) Prave preto je dobre chodit na forum,citat ho a pytat sa na nejasnosti,lebo kto sa pyta,ten sa dozvie informacie ohladne hry ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.