Beta-VK-tipy jak na ně

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem SilverMetal, 23/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím, jak název napovídá chci abyste se se mnou podělili o tipy a postřehy ohledně vlny VK v beta.
    Moje výbava: full lf3, 7full štítů, 3lvl kamky, fill pohony atd...
    Všechny vlny už mám hotové az na ty VK :) a Protegity.
    Proto vás prosím o užitečné informace (Alfu a zetu už mám hotovou) :)
    Za každý tip nebo radu díky a čauko:-D ;-) :)
     
  2. VK je pomerne lahka vlna hlavne teraz ked je oprava za letu nepotrebujes tu vysoku rychlost iba lepsie stity pripadne si poposielaj trocha sepromu ak to chces rychlo spravit viacej by som sa sustredil na protegity te su najtazsie vlny v alfa beta gama
     
  3. A dodatečné tedy i recept na protegity?
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Na Kristaloni pouzivam ja osobne formaciu motyl a full dmg,cize v stihackach mam len lasery.A tocim si ich a zahanam do kuta,kedze ovela rychlejsie im klesa HP.V kute si prepnem formaciu na netopier,nech mam viac BS z nich.
    Co sa tyka protegitov,to je myslim si,ze najtazsia vlna hlavne u bety a gamy.Tam volim pomalu konfi s full dmg a v lodi stity a potom rychlu,kde ma hrac v stihackach stity a v lodi pohony,aby si sa mohol od nich vzdialit a doplnit stity a HP.
     
  5. Ohledně obou vln se vyplatí zastavovat na kami ?
    S DMG 4500 na x1 mi budou VK jak dlouho trvat popřípadě jako aby byli rychleji?
     
  6. No dnes jsou A,B,C s kami brnkačka. Já jako neprémiový hráč to dělám bez kami, couvačka ze strany na stranu, jak VK začne zdrhat, tak udělám takové kolečko na odtažení ostatních na stranu pak doženu tu skoromrtvou a netopýrem ji dodělám na pomalou bitevní konfu, nestihne dobít štíty a padne rychle a mě to nestojí tolik munice (sepromu). S kami jsem to dělal rychleji a efektivněji, když je aegiska, tak si na ně počkám hodím dobíjení štítů, a kami, pokud je potřeba v gammě taky bojku pro jistotu a tak furt dokola. a až jim to klesne na trochu života, tak dostřeluju netopýrem než dojedou do rohu.
    Protegiti jsou s opravou za letu vpohodě, jak se objeví první skupinka, zastavit, kami střílet, když nestačí 1 tak po druhém jsou fuč, je jich jen 30, takže než se objeví všechny, je jich 1/3 mrtvá nebo v rohu, pak se za letu opravím a zase počkám, kami. Pokud někdo nemá kami, tak se dají vpohodě ucouvat, stačí dát do pomalé konfy tuším o 6 pohonů méně - to znamená 9 pohonů v lodi a zbytek štíty, protegiti pak loď pomalu dohánějí a dají se lehce nakliknout pak se přepne na rychlejší a protegit se ustřílí utahá a tak furt dokola.
    když to chce někdo zrychlit, tak Hi-tech rakety, lepší munice, seprom, kami.
     
  7. Takže Betu sem úspěšně dokončil a díky za rady :)
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.