BETA!!! :(((

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem «τmp®»PΞ†ΣRÖS«τmp®», 1/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den,
    Dělal sem GG(beta) měl sem VK v bylo tam myslím 5 vk ještě najednou se vk sekly já mohl lítat atd ale nemohl sem střílet nic jen sem mohl pohybovat lodí mohl sem i komunikovat v chatu na ty vk padlo cca 10 tisíc x2 a 10 tisíc x4 nevedel sem co mám ělat ten sek trval cca 5 minut tak sem to restartoval naloguji se a umřel sem chchi aby ste se na to podívali nebo něco a žádám když už !!!!!náhradu munice!!!!!

    Děkuji Stauffnberg
    nick ve hře : ¯¯¯¯STДЦFFИBΣЯG¯¯¯¯
    Čas:20:20 cca dnes

    PING:31
    JITTER:9

    java test:pÍŠE JEN TOTO congratulations you have recommended Version 7 update 60

    flash: You have version 14,0,0,125 installed

    Prohlížeč: Mozzila firefox
    Verze: 30.00
    Architektura: 32-bit

    Punisher mám ještě jeden život a tech vk bude stejny počet jako na začatku ne když sem rupl ne ? a ty !!!! bylo jako že to je hlavní věc ne že bych křičel :)

    Takže bych chtěl minimálně munici protože myslím že má chyba to nebyla že se to cele kouslo jak říkám do chatu sem psát mohl a z lodičkou sem lítal ale nic jineho ne
     
    Naposledy upraveno: 1/7/14
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  3. Korben

    Korben User

  4. Aktulizováno
     
  5. Korben

    Korben User

    Skoro som si ani nevšimol prvý príspevok , no ping test je treba vkladať ako obrázok. Ďalej na vrátenie munície alebo inú kompenzáciu nemáš nárok.
     
  6. A co když to nebyla má chyba ??? ale vašeho systému ?
     
  7. Korben

    Korben User

    Tak nieje to môj a ani máš systém , ale dokáž že chyba bola u BP a zaujímave je že sa tá chyba prejavila len u teba. ;)
     
  8. Takže na nic nemám narok ???
     
  9. me se to dnes stalo take v Brane ale asi to je z duvodu ze hraci jsou na fotbalovych boxikach :) takze jedine cekat az skoro nikdo nebude hrat a pak to pojede normalne bez techto vypadku, ktere jsou castejsi :)
     
  10. Fakt ? tady to vidíte tak kde je chyba ?
     
  11. Korben

    Korben User

  12. O.K už do teto hry investovat nebudu nevyplácí se to... Děkuji za ochotu a přeji hezký zbytek večera :)
    Takže budu tyden v kuse na palladku :D
    Myslel sem že mi vrátíte aspon munku :)
     
  13. Korben

    Korben User

    «τmp®»PΞ†ΣRÖS«τmp®» Je to len tvoje rozhodnutie , nikto ťa nebude nútiť investovať do hry.
    Ako by si chcel dokázať koľko presne si vystrieľal munície ? ;) Jednoducho žiadne individuálne kompenzácie sa v hre neposkytujú.

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.