BL mapy

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem monster0115, 8/3/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Prosim Vas, co je to za sprostost na tych BL mapach?

    Zona neutocenia kde druhe slovo nema ziadny zmysel. Stojim na porte a (sam si dam cenzuru) to pomoze, vsetko do mna striela. To mam zaletiet pokazde o pol svetelneho kilometra za port aby tie NPC ta zona zastavila? Aj keby, tak pridu znovu kvoli tomu, ze som uz mimo zony "neutocenia".
    Ten novy Abide? To ma kolko prosim range? 1500? Ani ho nevidim na mape a stale po mne striela... O odmene ani nehovorim. 10 Uridia za to ze vam tam nonstop dava 8k a na konci vam aj tak odleti 5000 speedom.
    Seadfast ci ako sa ta **** vola, striela domna v masku... Tak to je uz vazne bomba.

    Tak to je uz hadam zly vtip toto. ***. Ako to vyzera, ked niekto managuje hru ktoru nikdy nehral? - vitajte na darkorbite.

    PS: na margo mojej znechutenosti a slusnosti ani utocit nemusite, ta sa vytratila niekolko rokov dozadu z rovnakeho dovodu.

    Krasny den vsetkym.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 8/3/21
  2. zdarec1234

    zdarec1234 User

    Já si du ničit invoke a 20 impulsů, 5 abide a 10 steadfast. To je hrůza. A když tam přijedu, čekám 5 minut, začnu střílet, tak sem zas ti pod*laní smradi zas přijedou. To je mazec!
     
  3. npc abide a ten druhy smejd jsou tam a ted se podrzte kvůli boterum,kazdy den se na nejake mape desim co na me vyskoci za další likvidacni npc
     
  4. JESSICA, drzim sa ale aj tak som spadol. Takze inak povedane, spolocnost s obratom desiatok az stoviek milionov rocne nedokaze rozlisit autopilota od pilota (pozn. autora: nechce, pretoze to vynasa dalsie peniazky), a preto zavedieme do hry nieco, co sice auto spomali o 5% v dennych statistikach ale to, ze to zasiahne najma normalnych hracov uz nie je podstatne? Ludia kam sme sa to prosim dopracovali? Ako CEO by som sa hanbil jak pes, verejne priznat ze je podobnou nejaka takto hra, v ktorej s teamom cielene a vedome ignorujem vsetky problemy a staznosti celej komunity (a vsetkych komunit) len preto, lebo chcem z umierajucej hry vyryzovat co sa len da. Peniazky a spokojnost v ramci prijmov u panov hore su samozrejme dolezite. Keby hru neposeru pred rokmi a pocuvaju hracov, dostavali by ine obraty. Hold ako hovorim, ked zamestnaju vystudovaneho kuchara ako developera, vidime vysledok v takejto podobe. Taka davka kreativity v tejto hre, to sa len tak nevidi. A logiky - to ani nehovorim. Moduly su taktiez krasne - 80% cest, 40% dmg... vesmirny pilot rubne 260k a to nema ani level 18. Bravo.
    Inak povedane, namiesto toho aby pocuvali komunity a pridavali to co ludia ziadaju (pretoze niektore navrhy su naozaj dobre a prepracovane) sa sem pridavaju same sr***y ktore nikto nechce. namiesto investovania do cloveka, ktory svoju pracu robi s nadsenim a s velkou davkou kreativity davaju asi content robit upratovacom. Skoda ze ich IQ nedokaze vidiet vyssi pomocou nasluchania.

    A vy admini, cudujem sa ze ste tu. Byt sucastou takejto spolocnosti, kde sa snazite reportovat nazory hracov ale kazdy vas ma v zadnici :) musi byt pomerne vycerpavajuce. Mate moj obdiv.

    no nic, majte sa tu pekne na orbite. Pekny zvysok zarobku zelam, pretlmocte prosim moje uznanie a vdaku tam hore.

    edit: dakujem @Tina za potvrdenie. Vseobecne dakujem vsetkym modom a adminom za pracu. bola to velmi, velmi dobra hra.
     
  5. myslím že BL mapy je to najlepšie čo BP za posledné roky vymyslelo a nevidím tam problem ak máš určitú úroveň výbavy tak tam získaš čo potrebuješ a taktiež Eternalka...je super, som v nej skoro stále ......ideálna farma na dvojkovej munícii a promerku sa dostenem na Bersekrovi bez problemov na 104 vlnu, kde končím, lebo už nepadá urko.....peknú hru
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Ak budu nejake otazky k BL mapam, tak ich smerujte do diskusie na to vytvorenej: Diskusia: Večné rozšírenie Black Light
    Autorovi temy odporucim volit slova. Na TS mozes nadavat a urazat BP kolko chces, ale tu na fore sa zdrz takych vyjadreni.

    Duplicita,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.