Block nicku.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem CZ«MIŠÁK²°¹³»CZ, 7/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Proč si nesmím změnit nick? už asi 3 měsice?
     
  2. Zafod

    Zafod User

    Asi to máš blokované, to jsi asi měl nějaký, který nebyl moc vhodný. Nicméně moderátor po tobě bude chtít ID, pokud to budeš chtít ověřit.
     
  3. Jojo to jo už bych si ho rád zmenil a koho mám poprosit?
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  5. Citacia zmazana
    93728941 stačí ?
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  7. Citacia zmazana.
    hele na forům jsem jen kvůli změně nicku! jinak jsem nechodím tak se tu nevyznám
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    CZ«MIŠÁK²°¹³»CZ - kolega s pravomocami sa ti na to pozrie,ci nemas trvale blokovanu moznost zmeny nicku.
    Precitaj si laskavo link,ktory som ti dal a necituj predosle prispevky,pretoze nabuduce to bude uz za body.
     
  9. Citacia zmazana
    už jsem to přečetl a pochopil.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 7/3/14
  10. Zafod

    Zafod User

    Asi špatně, když pořád cituješ předchozí posty.
     
  11. ježiš se to nehodlám učit na spamět potřebuju jen toto pak na forum zase dlouho nebudu. !
     
  12. Zafod

    Zafod User

    Raději mi říkej Zafode, Ježíš byl boží syn což já jak všichni víme nejsem :D.

    Btw: proč na spaměť, když tě tu na to již upozornil i moderátor, tak to prostě nedělej.
     
  13. Korben

    Korben User

    CZ«MIŠÁK²°¹³»CZ Ten nick čo máš teraz, ťa najviac vystihuje a teda ti aj ostane bez ďalšej možnosti na zmenu.
    Jednoducho môžeš byť rád že vôbec na tom účte ešte hráš.

    Tak že v tvojom prípade je zmena trvalo pozastavená.
     
  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    CZ«MIŠÁK²°¹³»CZ - kedze si si evidentne neprecital pravidla a nadalej citoval predosli prispevok,tak zmazem citaciu tentoraz za body.To,ze ides na forum raz za dlhu dobu neznamena,ze sa nebudes riadit pravidlami fora.
     
  15. takže už si nikdy nezměním nick?
     
  16. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Myslim si,ze kolega sa jasne vyjadril.
     
  17. takže si ho už nikdy nezměním to je ale na nic :( a je tam třeba možnost že mi ho může změnit admin? které mu dám? to jméno
     
  18. Kubino

    Kubino Guest

    Korben je tiež admin (BA) takže ak ti on povie nie, tak nie.

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.