Blokované porty na chat

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Memories, 3/3/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Memories

    Memories User

    Zdravím kedze nie som informatik berte ma prosim s rezervou.

    jedna sa o to, ze hravam DO na intraku, kde mame spolocny net, ktory ma ale vacsinu "portov" blokovanych.
    Napriklad porty aby som mohol rozbehnut : Counter Strike, Steam atd atd.
    no mam pocit, ze podobny problem bude aj blokovanie porty co sa tyka "chatu v hre", kedze doma mi siel a tu ma nonstop dookola pripaja.

    Vopred dakujem za pomoc :)
     
  2. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tady to zcela jistě nevyřešíš. To musíš řešit s poskytovatelem internetu na internátě a ten internet tam máte od toho, aby jste si hledali informace do školy a ne tam pařili hry. Buď rád, že ti hra jede, třeba jsou nemocnice, kde internet a jeho síť blokuje i hru samotnou.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
    Juráás, -vaghira333- a -Juráás2- tohle ocenili.
  3. Memories

    Memories User

    Neboj sa studujem, ale komu sa chce sediet 5-6 hodín za knihami.. ked cez skuskove to zabera aj 10-12 hodin ? ale to je mimo temu.

    Viem, ze sa to riesi s poskytovatelom :)
    Lenze jemu musim napisat konkretny port na odblokovanie, preto som sa obratil na forum, ci by mi s tym niekto z kompetentnych vedel pomoct.
     
  4. =Marvin=

    =Marvin= User

    Memories zkus porty 8080, 5555, 22222, 5001, 8084, 6667, 8000, 3389, 5631. Tuším že chat z nich byl 22222.
    Bohužel tyto porty mám uložené už několik let, nevím už ověřit jestli pořád platí, ani si nepamatuju kde jsem je tenkrát hledal. Ale za zkoušku nic nedáš. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Memories

    Memories User

    Dakujem pekne, vyskusam to ! :)
     
  6. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tak poskytovatel by měl vědět, jaké porty blokuje a proč, pokud je neblokuje uživatel sám?
     
    Juráás, -vaghira333- a -Juráás2- tohle ocenili.
  7. Memories

    Memories User

    Poskytovatel blokuje vacsinu portov, skor by som povedal, ze automaticky su otvorene len nejake zakladne.. ale nechcem strielat, kedze sa nevyznam do tohto. Tak ci onak, zajtra dam vediet, ci pomohlo O:)
    ------------------
    žiaľ nijak mi to nepomohlo, dokonca som sa dohodol, že mi sprostredkovateľ odpozoruje porty počas používania, no stále nič :/
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 22/8/23
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.