Bojová ranky . Pvp body?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem pidlo, 7/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pidlo

    pidlo User

    Jak to tu funguje?co to jsou ty ranky hraju druhý den mám vegana za 100000kreditů měl jsem štěstí ale jakmile vyletím něco zabíjet tak mě každej goliáš srazí z oblohy. Ale s obyčejnou lodí to jde ale neic se tam nevleze. Jak to má nováček jako já dělat aby naexpil chybý mi rana na devolariana pak si přieltí gola a sejme mě ranou za 45000. A to pak lidi nbaví co mám dělat? a jak tady tedy funguje pvp jsem lvl 9. Mě hlavně zajímá co ze mě mají že je to furt baví.
     
  2. Zafod

    Zafod User

    Ranky (RB) slouží pro výpočet hodnosti. Zde máš podrobnosti: Hodnost.

    Pokud tě střílejí silnější hráči, je třeba být víc opatrný. Tahat NPC k portu, jít do skupiny a nechat si pomáhat apod.
     
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    pidlo - odkaz na hodnosti si dostal,nepridavaju ziaden bonus,takze na ne by som dôraz nekladol.
    Ak si novy,tak si vydraz radsej lod Leonov,kedze na dolnych mapach ma tato lod bonusy,ktore si precitas tu: Leonov
    Wega je luxusnejsia lod na odstrel,takze na nej ta budu vo vacsom meradle strielat,preto si daj zo zaciatku Leonova,kym sa nevypracujes.

    Este nejake otazky k teme?
     
  4. pidlo

    pidlo User

    No ten leonov je dobrý ale vegan má víc utočnejch míst a přece jen o vegana přijdu když si dám leonova. né každý pomůžea mordony a ostatní dám zatím sám.. ještě jsem přemýšlel o big lodi ta je dobrá ale taky cenově drahá.
    Takže koupit leonova? a šetřit?například na štíty a lf 3?
     
    Naposledy upraveno: 7/3/14
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    pidlo - Leonova vydrazis v pohode si myslim..AK nechces o Wegu prist,tak si kupis dalsi hangar a tam das druhu lod,pripadne si ju casom vydrazis,kedze nie je tazke ju vydrazit.Leonov je silnejsi na dolnych mapach nez wega,kvoli bonusu.
     
  6. pidlo

    pidlo User

    no moc velký rozdíl s tým bonuisem tam není. leonova už mám nachystaného zatím nechám vegu a ja kbude druhý hangár přesedlám. dá hangar drazit?
     
  7. Zafod

    Zafod User

    Ne, hangár se vydražit nedá.
     
  8. pidlo

    pidlo User

    tak to už je vše.
     
  9. Dr.BoooM

    Dr.BoooM User

    no rozdil mezi leonvem a vegou na dolnich mapach j celkem velky jelikz vse co mas v lodi se nasobi dvema takze i stity a poskozeni tudis mas 6 generatoru 6 slotu por lasery a jejich DMG se vynasobi dvema takze jako bys jich mel dvanact (tudiz s 6 LF3 das stejny DMG jako bys jich mel 12 ve veganci do ktere se navic vleze jen 10 a vydrazit 6 LF3 je jedndusi nez jich drazit 12)

    jinak leonov
    Odměna za sestřelení této lodi:
    Body zkušenosti : 400
    Čest : 4

    vegance
    Odměna za sestřelení této lodi:
    Body zkušenosti : 12 800
    Čest : 128
     
  10. pidlo

    pidlo User

    na toto sem koukal asi nasadím lea no,. a získal jsem na vegana design ten zmizí s lodí nebo mi zustane? 10000 kreditů za něj pro mě bylo nic tak jsem to zkusil.
     
  11. Zafod

    Zafod User

    Design ti zůstane, o ten nepřijdeš.
     
  12. Designy ti zůstanou, akorát je nikde neuvidíš. Pokud si koupíš Vegu znovu, objeví se ti v hangáru.

    EDIT: Zafod byl rychlejší:)
     
  13. pidlo

    pidlo User

    díky to už je tedy vše.
     
  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.