Návrhy Bonus Box Update

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Deep_freeze_ςz(Caos), 14/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Líbí se vám návrh?

  1. Ano

    57.1%
  2. NE (napište proč či co se vám nelíbí)

    42.9%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den..Již delší dobu mě v trápí otázka stojících lodí na 5-3 mapě a to že tamstojí a sbírají palladium..Hra je tak nevyvážená a někdy až nudně stereotypní..Můj návrh by byl aby se odměny s bonus boxů připisovaly v plné výši nehledě na nákladní prostor..Podle mě by přibylo více hráčů na obyčejných a PVP mapách a samozřejmě hra by byla o něco aktivnější a nebyla tak nuda na obyčejných a PVP mapách.

    Pozitiva pro:
    Hráče: Efektivnější využití Balíčku Dvojnásobek,více hráčů i jinde než odstavené na 5-3 mapě,snazší plnění ukolů na lodě,snazší lovení hráčů
    Klany: Pozitivní přístup k válkám klanu..
    PB: Zvýší se prodej balíčku Dvojnásobek
    Negativa pro:
    Hráče: Rozdíl mezi hráčem co si koupí balíček
    Klany: Nic
    PB: Programování
    Dopad na hru nebude extrémní možná jen že ten efekt bude mít dopad na vyváženost hry a nebude tolik lodí na jedné mapě a přibyde více lodí na jiných mapách.
     
  2. Zeus

    Zeus Guest

    Každý z vás tu řeší stojáky na paladku,tak je kruci střílejte,máte za ně RB.

    Proč raději neřešíte skupinovou bránu!! Tady se hráč zašije a nevíte,že vůbec existuje.Nesestřelíš ho a přitom roste za sestřely npc.Na našem serveru máme generála začátečníka a toho nevidíš na mapě,dělá jen skupinovky a klasické brány.K čemu je dotyčný hráč??
    Ale vrátím se zpět k tvému návrhu.Podle mně,to určitě nepomůže,tvůj návrh není až tak lukrativní.Z paladka mám několikanásobně více munice,než z bonusových boxů.
    Za mě máš palec dolů.
     
  3. Crystal

    Crystal User

    suhlasim v tom ze municia z bonus boxov nebola nikdy velmi dolezita

    a jj zeus u nas je to z generalmi podobne...tiez ich stretnes raz za mesiac :)

    a stou skupinovkou, malo hracou tam chodi a zaujama sa onu kvoli slabym odmenam z npc...ale vieme co take kamikadze dokaze v skupinovke :)

    takze aj ja davam za navrh nie

    edit: mensia otazka trosku mimo, ked uz je tu tato tema....
    stale mi vrta hlavou to, mam pocit ze BP proste nezrusilo update boxov....ze proste po cca 4 hodkach nachadzam zas menej uri aj ked by to tak byt nemalo kedze BP vyhlasil ze sa to zrusilo uz pred mesiacmi?
    rad by som vas poprosil ci by ste sa nato nevedeli niako informovat dakujem :)
     
  4. Zeus

    Zeus Guest

    Crystal Zde nebudeme odpovídat na jiné otázky,založ si nové vlákno.Kdyby to udělal každý,máme tu bordel :)
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Ohladne paladka to je uz dlhodoba zalezitost,ze to nejednemu vadi,ale tiez sa divim hlavne cudzim firmam,ze len ´´ziarlia´´ ale vyhladzuju to len 2 krat do tyzdna v skupine :rolleyes: Zial ja som proti takym navrhom ako je pripisovanie municie,ked mas municny sklad plny,pretoze to by potom hraci zas len boxikovali.Ako som sa uz v tychto paladkovych temach vyjadril,urcite by pomohlo nejake obmedzenie ako maximum paladka za den/1500,co sa da nazbierat,tym padom by to hrac behom 1-3 hodin stihol a uz by nemal dovod trcat na paladku a siel by pekne zarabat na mapy,ci lovit.No riesit chamtivost na paladku za kopu EE,dalsou chamtivostou,zeby sa ziskavalo vela muni z boxov nie je podla mojho nazoru riesenie.;)
     
  6. chcete dostat lode na normalní mapy a ne aby byly zasite na 5-3 tak dejte ice meteority na jednu z x map na stalo treba na x-6 je cubikon. tak je dejte na x-5 mapy nebo na x-7. myslim ze ice jdou a jsou hodne oblibene u hracu a myslim ze 50 az 70%paladka by preslo na ice je to muj nazor
     
  7. (-bobo-)

    (-bobo-) User

    Za mňa nie, keby išlo na PVP viac hračov nemal by kto pomáhať nováčikom a menej pokročilím hráčom (nezvládli by to sami) a bola by to nevýhoda pre BP.
     
  8. sтяapo

    sтяapo User

    no ja som dal ano lebo tych hracov nikto nestriela lebo kazdy je MMO totizto ja uz inac ako napaladku si nasporit na municiu a urko ani neviem v EIC som vydrzal 1 tyzden lebo : boxikoval som PVP 6 hodin: 15 000U 0ks municie cca 120ks EE ..... 6 hodin na paladku: cca 600ks EE z toho je dost muni a skoro cela alfa.... ZEUS my na GE2 mame generala ktory ma nad tretim hracom v hale slavy 2x viac rank bodov a tiez skupinovka a brany ... poslednyraz som ho videl na porte 1-7 v roku 2012 :D a druhy hrac v hale je cisto PVP-ckar toto je podla mna naozajstny hrac
     
  9. Ano máš pravdu že hráč se pozná podle sestřelených lodí a ne NPC ale kdo je ten hráč?Pravděpodobně někdo kdo má čas a peníze.Ten kdo má jen čas je ve skupinovce a v branách.Tato hra je o bojích a bojovat můžeš jen pokud máš čím tedy buď zaplať a nebo farmi.Dát tyto dvě věci dohromady tak aby si na své přišli všichni to nejde protože ti co platí by začli farmit ato přeci majitel hry nechce jemu jde hlavně o zisk společnosti a né o to aby byla nějaká spravedlnost.:) Takže mezi námi smekám před těmi kteří tráví hodiny ve skupinovkách a ještě je tato hra baví.Včera jsem tu umístil návrh na nějaké změny ale byl uzavřen tak brzy že na něj neměl šanci skoro nikdo zareagovat pokud chceš mrkni sám na "Návrh řešení paladia a stanic" upozorňuji že jde o návrh který se měl v diskuzi která se nekonala rozvíjet.:)
     
    sтяapo tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.