Návrhy Bonus brány

Diskuze na fóru 'Aktualizace a nápady' zahájená uživatelem CharlieSheppard, 31/3/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Jste pro tyto změny?

  1. ANO

    6 hlasy(ů)
    42.9%
  2. NE

    8 hlasy(ů)
    57.1%
  1. Ahoj již dlouho se setkávám s problémem co se týče bonus brány (úterý - středa - čtvrtek)
    Proto bych zde chtěl dát tento nápad a návrh zda by to BP udělalo

    Nápad je takový co kdyby BP udělalo konečně menší změny a to že by tyto bonus brány obměnili za jiné bonus položky než dosud jsou, například věci co už daný hráč má

    Moduly na light, pusat, tartarus vyměnili úplně za jiné věci které se nedají sehnat.

    Odkaz na bonus brány zde:
    https://board-cs.darkorbit.com/threads/bonusove-specialni-odmeny-caste-dotazy.112553/

    Odměny
    Bonusové odměny v galaktických branách mohou být Rinusk, indoktrinační olej, různé lasery LF-4 a Seprom, stejně jako body cti, BZ, UCB-100, RSB-75 či moduly lodí vengeance. Zároveň budeš mít šanci na zisk bonusové odměny v podobě různých lodních designů, P.E.T. designů a designů letounu.
    Po dokončení galaktické brány obsahující jednu z bonusových odměn budeš mít další šanci na zisk extra bonusové odměny v podobě lodě Cyborg, Hammerclaw či Mimesis
    .

    Například za nové věci:
    Místo desingu na peta a letouny dát třeba 2.000 Trace na bonus dny z nějaké brány
    Místo body zkušeností a čest to vyměnit třeba za moduly které se nedají získat.
    Místo jiných věci dát možnost získat šrot, krystal rozvratu, extra energie, nebo paladium, munice která je vzácnost získat z různých akcí, a mnoho dalších bonus věcí co člověk nemůže jen tak získat. Vyměňovat odměny které již hráč má svém hangáru za jiné super věci. Prometheus lasery 1ks, popřípadě kompenzaci když hráč už tuto položku má tak za dokončení brány dostane 30.000 - 50.000 uridia bonus odměnu + dokončená brána odměna klasická, ABR suroviny ( 100-200 ks) Dia surovina na plusové lodě.

    UBR rakety - 1.000 ks
    HELSTROM - 2.000 ks
    rakety 3030 - 1.000 ks
    rakety 2021 - 2.000 ks
    Ale i jiné rakety které se nedají tak dobře získat (u těchto vím že bud bedýnky, klikání brán, aukce, nákup za uridium)

    Plusy a výhody:
    + pro BP mnoho hráčů by tohle třeba vzaly jako fajn změnu
    + přilákaní nových hráčů
    + spokojenost ze strany komunity hráčů
    + Nové výhody i pro nové hráče

    Mínusy a nevýhody:
    - menší úprava těchto brán
    - BP by muselo programovat změny
    - přepsání jejích programu trošku si s tím vyhrát
    - přidání trošku práce s úpravou


    Toť asi tak vše co mě napadá pokud by chtěl někdo něco dodat klidně napište a já bych to tam dodal a upravil. Díky!

    EDIT: pár nových změn jsem tu přidal :)
     
    Naposledy upraveno: 1/4/23
  2. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

  3. KomarLetní, Mimořadny a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    CharlieSheppard nemusíš citovat můj příspěvek, když na něj hned reaguješ.
    Musíš ty sám, koukni Screenshot_6.jpg
     
    KomarLetní, Mimořadny a -baghira2- tohle ocenili.
  5. neneman321

    neneman321 User

    Charlie co se týče mě tak mě zaujme jediná dobrá odměna z GG přes týden a to je rinusk a nebo nové štíty a zbraně do Peta, jinak mě ty odměny nechávají totálně chladnými a GG dělám jen v neděli, takže by určitá obněna byla na místě, protože týden co týden v nabídce jen nějaký desingy na peta nebo moduly do lodí který od doby co mám Oruse nemám zájem takže jako nápad to není špatný, ale jak znám BP tak by ti jako odměnu dali 50 EE nebo 100 raket, když i do sezonní permice přidali směšný odměny :D
     
    KomarLetní, Mimořadny a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Já dělám jen bonus brány když je tam:

    RSB - X4 (UCB-100), Olej, Rinusk a nic víc
     
    KomarLetní, Mimořadny a -baghira2- tohle ocenili.
  7. neneman321

    neneman321 User

    Charlie RSB a UCB a rakety já třeba neřeším, měl sem ze zkoušky hrůz GG při dvojnásobku přes 2 miliony UCB , plus 2,5 mega RB- 214 jako bonus a tolik raket že mám čím střílet do další zkoušky hrůz a raději nyní používám RCB 140 z Plutuse, ale chápu že se některým hráčům mohou hodit i bonusové odměny ve formě munice, Olej sem zavrhl taky mám Orcuse a momentálně je to pořád jedna z nejsilnějších lodí ve hře :D ale co se týče zbytku odměn tak souhlasím s obněnou, myslím si, že by hráči točili rádi GG i přes týden kdyby tam byl nějaký zajímavý nový modul do lodi Orcus nebo plusových lodí co by stál za hřích a nešel získat jinak, ohledně Lf-4 nevím, spíš bych ocenil kdyby tam dali prometheusku, ve hře už je dlouho a nováčkové by měli o starost méně, kdyby jako bonus dostali z GG desing letounu a promku.
     
    KomarLetní, Mimořadny a -baghira2- tohle ocenili.
  8. -baghira2-

    -baghira2- User

    CharlieSheppard jsem za tyto změny.

    Vím, že po dokončení galaktických brán obsahující jednu z bonusových odměn budeme mít
    další šanci na zisk extra bonusové odměny v podobě lodě Cyborg, Hammerclaw či Mimesis.

    Spíš bych ocenil: kdyby místo toho, byla trojica plusových lodí. A jedna z nich: Pusat Plus.

    neneman321 má také pravdu. 1x prometheuska by byla velikým lákadlem pro nové hráče.
     
    KomarLetní a Mimořadny tohle ocenili.
  9. Tak mě padly dvě lodě:
    Cyborg a Hammerclaw :)
     
    KomarLetní, Mimořadny a -baghira2- tohle ocenili.
  10. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tak mě padly tři lodě:
    Cyborg a Hammerclaw i Mimézis :)

    P.S. já osobně bych tam přidal i citadel plus a ještě k tomu i všechny designy na ní.
    To by byla komunita žijící mimo realitu náramně a tuze moc spokojená.:rolleyes::rolleyes::rolleyes::eek::p
     
    KomarLetní a Mimořadny tohle ocenili.
  11. -baghira2-

    -baghira2- User

    Tak Ti k tomu velice Gratuluji. :);)
     
    KomarLetní a Mimořadny tohle ocenili.
  12. *brutus*

    *brutus* User

    ZOHAN lodě mi padly taky,ale přeci jenom nechtěl by jsi aby ti tam padl i eurojackpot?:)
     
    KomarLetní, -baghira2- a Mimořadny tohle ocenili.
  13. ZOHAN

    ZOHAN User

    ;)*brutus*, Chtěl. A moc.
    A umíš to i zařídit?:)
     
    KomarLetní a Mimořadny tohle ocenili.
  14. Naprosto souhlasím s provedením změn, ale nejen u bonusových bran :D
    Mimesis už by tam neměla být, vzhledem k akci, kdy šla pořídit za klíče, i když nechápu proč za 30 klíčů, když jsou většinou lodě za 25.

    Jo, aprílový žertík, to šlo udělat, ale změny v zaběhaných odměnách v různých misích, akcích, kalendáři apod.? Mně např. vytočí měsíční kalendář poslední dobou, současný je fakt úžasný = 20 kousků ABR = opět aprílový žert od vývojářů??? Tento měsíc hold bez upgradů, vymysleli sice změnu upgradování se zavedením montáže, ale nedomysleli, že když to dávali do kalendáře a jiná možnost kromě akcí, kam to sice přidali po nějaké době, není, tak to musí do kalendáře dávat stále, ale ne směšných 20 kousků. Ty aprílové vtipy mají už skoro stále leckde, např. v bednách = moduly (za 10000 kreditů vydražím bez problémů) - dala bych tam ABR, krystal rozvratu, IAC a olej, protože tahle potřeba a především potřebné množství, je opět dost nedomyšlené. Čekat na akce a sbírat několik měsíců tyto položky je dost nefér.
    Hraji na GE5 a moje desetiletá loď už má dávno vše, ale nemá jaksi co na práci (nejsou pro ni mise), tak jsem ji utlumila a rozjela jiné acc, ale dát ji do potřebného stavu je skoro nadlidský úkol právě pro nemožnost se dostat k potřebným surovinám či předmětům.

    Problémy:
    1) Vyrobit nový raketomet - ani za rok se nedá nasbírat potřebná slitina, i když odesílám min. 1x denně, a když zkusím sem tam za 10 000 urka, tak nepřijde žádná - chodí pouze 1 kus slitiny, zato Solidus nebo Polychromium až v desítkách a je všude (akce, montáž, bonus boxy). Solidusu a Polychromium mám tisíce, ale k ničemu, jen zatěžuje inventář. To i k nové lodi Plus se dostanu dřív než k raketometu.

    2) Zeus - kapitola sama o sobě - z beden se už skoro postavit nedá, je tam málo dílků. Nebylo by už na čase snížit potřebu dílků nebo zvýšit pravděpodobnost v zlatých bednách nebo snížit cenu za dílek v montáži? Změnou upgradů nás vývojáři okradli o možnost slev na nákup dílků, která u původních byla. Dnešní Hodina upgradů dává slevu jen na samotné upgrady, ale už ne na výrobu dílků (totéž APIS). A pokud jde o CENU DÍLKŮ, tak tu podstatně zdražili, navíc vymysleli ABR, IAC a olej k uridiu, které dříve stačilo na upgrady. Jen tak trochu zapomněli na dostatečnou dostupnost,

    3) Štíty B-03 - nejen, že získat dostatek rinusku (a to i jejich potřeba na prometheusky) je v době desítek mimozemšťanů na mapách BL problém a zabere to spoustu času, nemluvě o otravných Abide apod. (nikde se tolik neumírá jako na BL), ale najít mikrotranzistor nebo hybridní procesor v bednách je zase velký problém. A k tomu jen 1 x za měsíc možnost výroby + získat chromin v branách.

    Žádný jiný předmět nemá tolik potřebných položek (koupě mikrotranzistoru a procesoru je moc drahá)!!!!! Přitom při zavedení tohoto štítu jsme ho dostali zadarmo v kalendářích!!! A kdy je dneska v kalendáři? jednou za 3 - 4 měsíce a jen 1.

    Takže závěr:
    Přidat do beden nedostatkové suroviny a předměty, které nejdou koupit (jen v akcích to nestačí), nedávat tam moduly a jiné věci, které se dají koupit.

    Snížit cenu - mikrotranzistory, hybrid procesory (také kvůli montáži Cyborga, Hammer a Mimesis), dílků pro Apis a Zeus - případně vrátit slevy při upgradu.

    Do kalendáře vrátit ABR, krystal rozvratu, IAC, olej ve vyšším množství, štíty B-03, sem tam i Prometheusku (třeba i na 25.den s premium). A to třeba místo boosterů, polychromium, solidus aj. které jsou i jinde k mání.

    Upravit množství leckde - např. 20 ee a jiné miniaturní a směšné odměny, které fakt nikomu nepomohou :D

    Upravit množství slitin v Dispatch - Odeslání.

    Upravit v akcích množství u IAC, oleje, krystalu rozvratu a ABR.
     
  15. ZOHAN

    ZOHAN User

    *Irenka49•™*, Ty na jednom acc nemáš už co dělat a proto lítáš na novém a řešíš, jak dlouho to trvá?
    Kolik minut týdně tomu účtu věnuješ?
    Tak bud řeším úkoly, nebo řeším výbavu ne? Nic nejde jaksi hned a ty to chceš dostat zadarmo a z kalendáře?:cool:
     
    KomarLetní tohle ocenil(a).
  16. A ty jsi nedostal zadarmo štíty B-03 ??? A ty jsi kdysi nemohl získávat ZEUS dílky se slevou?

    Je spousta dalšího vybavení o kterém vůbec nepíšu, ale vymakám si ho. Jenže některé suroviny a zdroje nejde skoro získat, určitě ne v přijatelném čase. A úkoly dělám, brány dělám, vše co se musí, ale nestačí to. Mít level 21 a nemít ještě dostatek lepších štítů a laserů, lepší raketomet, je opravdu jen o dělání misí a před cizími hráči jen utíkat. Dělat kronos kvůli ABR také není hned, a to jich mám hodně, ale nestačí to, abych mohla mít vybavení na levlu 20 atd.

    Nechci to zadarmo, jen lepší podmínky pro novější hráče, kteří nedostávali v kalendářích spoustu vybavení zadarmo. Pokud si dobře pamatuji, tak když se objevil Cyborg, byly k dispozici i tranzistory a procesory a měl ho hned kdekdo, dnes se k němu jen tak nedostaneš, totéž Hammer.

    Dnešní kalendáře jsou plné nepotřebných nebo nedůležitých věcí.
     
    pepan70 a -baghira2- tohle ocenili.