Bonus za pozvaného priateľa.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem »Iηvιsιвℓε•EmptyK«, 5/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Čaute. Nedávno som pozval svojho kamaráta do hry aby som získal bonus. On urobil level 7 a mne to v denníku vypísalo že urobil level a že som získal odmenu, ale odmena mala byť za 10. priateľa a mne nenaskočilo Premium ani mi nenabehli tie rsb logdisky a kupony na opravu a ani booster. Chcel by som vedieť prečo. Ďakujem.
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Pokial si si jeden z uctov spravil sam alebo mas s nejakym pozvanym hracom rovnaku IP,ci aspon dvaja pozvani hraci maju rovnaku IP adresu,tak bonus neobdrzis,hlavne to premko.Pripadne skus pozvat este jedneho hraca,nech spravi 7.lvl a uvidis,ci si dostal bonus.
     
  3. No skúsim dik ale aj tak ja som si neurobil sam a keby som to urobil ja tak mi do denníku nenapíše že som obdržal bonus alebo?
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    No nemusis si ich spravit ani sam,staci,ze dvaja z pozvanych priatelov maju rovnaku IP adresu alebo jeden z nich ma zhodnu s tebou a bonus v plnej vyske neobdrzis uz.Skus este dalsieho hraca pozvat,nech splni 7.lvl a nema rovnaku IP a uvidis,ci obdrzis alebo nie odmenu.
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Necham ti temu teda otvorenu a ked pozves dalsieho priatela a dosiahne 7.lvl,tak daj vediet,ci si obdrzal odmenu,ta by mala behom 24 hodin byt pripisana,ak si splnil podmienky.
     
  6. Kubino

    Kubino Guest

    Autor sa neozval, takže mu to asi už šlo, považujem za zodpovedané.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.