Bonus za Přatele

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem BoDo012, 26/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. BoDo012

    BoDo012 User

    zdravím mam prblem jelikož mi podpora nechce pomoci tak musim sem hraju na serveru Italie3 a mam problem s odměnou za přatele mam hotovych 11 přatel na lvl7 za všechny sem bonus dostal ale hlavni bonus sem nedostal je to už po druhe poprve mi podpora dokazala pomoci a tedka už nedokaže posledni učet byl dodělanej včera mezi 16:00-17:00 hodinou mužete mi nějak pomoci?? předem děkuji
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Robil si si tie ucty sam? Pripadne nema aspon jeden z nich zhodnu IP s tebou alebo medzi sebou tie ucty?
     
  3. Korben

    Korben User

    BoDo012 Prečo by ti mala nejako podpora pomáhať , keď prideľovanie odmien je riadené systémom. Ak systém vyhodnotí nejakú nezrovnalosť medzi pozvanými, tak jednoducho celú odmenu nedostaneš.
     
  4. Pokud mají některé z nich stejnou IP tak ti to nepůjde .. kámoš si takhle ode mě udělal účet a jsem taky díky tomu bez bonusu ..
    Já už to ani neřeším, protože bych stejně nesehnal znovu ani 5 lidí ... :)

    Krom toho, spočítej si, jestli se ti vyplatí šaškovat s účtama a otravovat lidi a nebo obětovat na prémko 147 Kč? :)
     
  5. BoDo012

    BoDo012 User

    to ne učet je hotovej za cca 30 min jen je divny že kamoš si udělal 5 učtu sam a premko dostal během 10ti minut tu pišou že to nejde tak je to divny ja si udělal 6 učtu a kamoš 1 a taky sem dostal premko tak je to pravě divny a proto taky pišu ale mam v planu koupit premko na měsic bohužel penize budu mit až přišti měsic a to nevydržim :D
     
  6. Korben

    Korben User

    BoDo012 Nieje ti trocha blbé že podvádzaš a ešte máš tu drzosť požadovať odmenu ? :rolleyes:

    Tu nieje čo riešiť.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.